Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Filmowy i Serialowy

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Zwykły harlekin dla kur domowych jak dla mnie, nie rozumiem fascynacji kobiet tą pozycją, a facetów jeśli takowi są tym bardziej.
    Książka wciąga i tyle. Jak ktoś zaczyna lekturę od II części to co się dziwić.

Mnie skutecznie zniechęciło to:

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Książka i film są równie okropne, różnica jest taka, że w książce inne elementy są okropne (warstwa językowa - czytałem i po polsku i w oryginale, dno; słaba fabuła zerżnięta z sagi Twilight BTW; straszna pierwszoosobowa narracja - akcje typu moja wewnętrzną bogini lub główna bohaterka książki erotycznej nazywająca rejony intymne mianem "tam na dole"; i wiele wiele innych), a w filmie inne (słaba gra aktorska, bardzo słabe sceny seksów + oczywiście kiepska fabuła, ale to adaptacja).
    Ale ja akurat lubię słabe książki i filmy, więc nie będę stękać Nie ulega jednak wątpliwości, że mamy do czynienia z totalnym dnem literackim i kinematograficznym.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Stanowczo odradzam Anioła śmierci. Film słaby, oparty głównie na jump scare'ach. Do Kobiety w czerni nie umywa się wcale, plus z tego taki że u nas nie powiazali tytulu z pierwsza czescia i za to im chwala bo widać zobaczyli jaki to gniot i uznali ze nie warto psuc dobrej opinii pierwszej części. Jak zwykle zmiana rezysera, scenarzysty i operatora tylko pogrążyła produkcje. W skali 10 punktowej 3.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Puszek Zobacz posta
    Ale ja akurat lubię słabe książki i filmy, więc nie będę stękać
    intrygujace stwierdzenie.

Domyślnie

Tak podejrzewałem że słaba będzie druga część, zwiastuny mnie utwierdziły w przekonaniu. Pierwsza część mnie także pozytywnie zaskoczyła, podejrzewałem że będzie to gniot jak 90% innych nowych horrorów, a tu wyszedł im całkiem fajny film

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    intrygujace stwierdzenie.
    No tak już mam, nieudolne dokonania kinematograficzne mają swój urok i z przyjemnością oglądam filmy wybitnie złe. W Białymstoku w jednym z kin "poprzedniej generacji" (w znaczeniu, że nie w multipleksie, na które swoją drogą monopol ma Helios i trzeci też ma być Helios w nowej galerii :/) co roku organizowany jest festiwal najgorszych filmów w historii kina i zawsze na niego chodzę ze znajomymi. Ubaw po pachy gwarantowany ^^ Tak samo mam ze słabą literaturą - są książki i opowiadania tak złe, że można się przy ich lekturze dobrze uhahać
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Przyłączam się do zdania Puszka.
    Naprawdę polecam "dzieła" typu "Toksyczny Mściciel", "Mega Pirania", "Zombie Bobry" itd. na mało, której komedii można się tak wybawić, choć wiadomo nie każdy jest tak zły by być zabawnym np. Kac Wawa czy Wilk z Wall Street są tylko żenujące IMO.
    Poza tym w temacie komedii polecam "Dzikie Historie" i "Porwanie Michela Houellebecqa".

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Kingsman: tajne sluzby (2014) - fajny, lekki i smieszny film z ciekawa teoria odnosnie naszej planety.

Sluzby specjalne (PL produkcja) - zamysl fajny, ale za szybko i za duzo sie dzieje, do tego stopnia ze terminologia jest tlumaczona napisami. Tak, wiem ze jest serial na bazie tego ale film mnie skutecznie zniechecil. Podobny niesmak mam po 'Drogowce'.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nowy Transporter, premiera 19 czerwca.
    W roli głównej Audi S8. No i Jason Statham oddał polu jakiemuś młodziakowi.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Pewnie się wyleje wiadro hejtu na ten film z racji braku Stathama, ale ja bym tego "młodziaka" tak szybko nie skreślał. Kojarzę go z GoT w której zagrał króciutki epizod, a mimo to gościa dobrze zapamiętałem, jest charakterystyczny i moim zdaniem się nada do tej roli. Szykuje się całkiem poprawny film akcji klasy B - nienaganny od strony technicznej czyt. efektów specjalnych

Uprawnienia umieszczania postów