Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 15 z 148 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 1472

Wątek: Kącik Filmowy i Serialowy

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Jestem fanem wszelkiej animy i ostatnio obejrzałem niezły tytuł Dead space: Downfall( Martwa stacja: upadek). Film animowany S-F przypominajacy klasyczne tytuły takie jak Alien czy Pitch Black. Nie ma wyszykanej fabuły ale przyjemnie sie go oglada. Zwłaszcza w nocy

Auto
    golf

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Jestem fanem wszelkiej animy i ostatnio obejrzałem niezły tytuł Dead space: Downfall( Martwa stacja: upadek). ...
    a ma ta cos wspolnego z ostatnim konsolowym hiciorem o takim samym tytule ? - http://www.gram.pl/art_8AjiHO6_Dead_Space_recenzja.html

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mrrod Zobacz posta
    a ma ta cos wspolnego z ostatnim konsolowym hiciorem o takim samym tytule ? - http://www.gram.pl/art_8AjiHO6_Dead_Space_recenzja.html
    Tak, gra i film sa oparte na tym samym scenariuszu.

Auto
    golf

Domyślnie

i gdzie takie cos mozna zassac ? ..chetnie bym obejrzał

EDIT:

juz znalazlem

EDIT 2 :

doczytalem ... Dead Space : Downfall (Anime) to prequel histori opowiedzianej w grze Dead Space wydanej przez EA, która konczy całą sagę

w gre dane mi bylo chwilke pograc, ale odlozylem ja sobie na pozniej co by sie nia delektowac ...a smaczków jest wiele

oto spis wszystkich chapterów z angielskiej wersji gry

1. New Arrivals
    2. Intensive Care
    3. Course Correction
    4. Obliteration Imminent
    5. Lethal Devotion
    6. Environmental Hazard
    7. Into the Void
    8. Search and Rescue
    9. Dead on Arrival
    10. End of Days
    11. Alternate Solutions
    12. Dead Space

Teraz.....czytajcie po kolei same pierwsze litery każdego z chapterów....i co wam wychodzi ;-) , tymbardziej z dzika satysfakcja obejrze jutro Anime
    Ostatnio edytowane przez mrrod ; 04-12-2008 o 22:52

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dżony Zobacz posta
    Ogólnie niewypał i film denny nawet jak na kino akcji, dla fanatyków Audi
    bo reklama tej firmy jest bardzo widoczna podobnie jak w drugiej części zresztą.
    Tos mi popsul swieta szczerze myslalem ze ten film bedzie wart czasu spedzonego przed ekreanem, a zwlaszcza po zwiastunie ktory wyglada calkiem fajnie :P Coz ... w takim razie zamiast isc jutro do kina na ten film przejrze go jak bedzie mi sie nudzic na mniejszym ekranie. BTW Film4 rozgrzewa ludzi przed ta chala, wczoraj byl Transporter 1 dzis ma byc druga czesc
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Znowu Audi?

W pierwszej było BMW, w drugiej Audi, to myślałem, że w trzeciej to porozbija nową S-kę...A tu lipa...Poczekam, aż będzie na necie...Szkoda kasy na film...

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

W ubiegłą niedziele byłem w Centrum sztuki filmowej w Katowicach na pokazie zwycięskich filmów Grand Off 08. Jeśli ktoś lubi krótkometrażowe, europejskie kino niezależne, to polecam kilka pozycji.
    francuskie "Dead Cell" w reżyserii LOU MA HO
    hiszpański "Ticket please" reżyserii Lucas Figueroa
    niemiecką animacje "City South" w reżyserii Malte Jehmlich, Nicolai Skopalik, Nils Voges
    portugalski "It wasn't God's will" w reżyserii Antonio Ferreira
    i z wielkiej brytanii "Private life" w reżyserii Abbe Robinson
    Sorry zę nic nie napisze na temat każdego z filmów ale filmiki sa na tyle krótkie (najdłuższy trwa 30min) że recenzja zabiała by radość płynąca z oglądania.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dżony Zobacz posta
    Ogólnie niewypał i film denny nawet jak na kino akcji, dla fanatyków Audi
    będąc fanem audi czuje sie bardziej urażony tym filmem niż zachwycony... nie opłaca sie oglądać go dla kompletnie niczego (hmmm 2 razy zaprzeczyłem.. no nieważnie, chodzi o to ze nawet dla zabicia czasu są lepsze filmy...)
    zbytnio sie nie wpatrywałem a widzialem ze w czasie pościgu użyli przynajmniej 3 różnych audi a8... nie mówie juz o tym ze co scene wylatuje jakas szyba w audi a zaraz na następnej znowu jest i znowu wylatuje;p wszystkie pościgi są puszczone przynajmniej w lekkim, ale zauważalnym przyśpieszeniu.. co sprawia wrazenie jakbym ogladał film z lat 60-70...zresztą sami ocencie...

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

no widzisz. w jedynce raz było lusterko a raz nie w 7er. teraz A8 odnawiają się szyby :lol:

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Szukam jakichś dobrych i strasznych horrorów na noc sylwestrowa, pomożecie?
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Uprawnienia umieszczania postów