Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 10 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 96

Wątek: aG Race 2008 (24.06.2008)

Domyślnie aG Race 2008 (24.06.2008)

Krakowski oddział autoGALERII zaprasza wszystkich na pierwszy wyścig "aG Race 2008", który odbędzie się 24 czerwca 2008 o godzinie ok. 19:30.

Zadanie jest proste - udowodnić, który ze srodków transportu jest najszybszy, oczywiście NIE ŁAMIĄC PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO. Na starcie w podkrakowskich Balicach przy Porcie Lotniczym spotyka się trzech naszych zawodników - na jednego czeka pociąg, na drugiego motocykl i na trzeciego samochód. O wyznaczonej godzinie każdy z nich wyrusza swoją trasą w kierunku centrum Krakowa, aby w końcu dotrzeć na al. 3-go maja przy Błoniach.

Start: Port Lotniczy Balice (ok. 19:30)
    Meta: al. 3-go Maja przy krakowskich Błoniach (ok. 20:00)

motocykl
    pociąg & tramwaj
    samochód

2. CZYM:
    - Balice Expres - pociąg pospieszny pędzący ok. 16 minut z lotniska na Dworzec Główny PKP w Krakowie. Nasz człowiek później będzie musiał wsiąść w tramwaj i ulicami Basztową, Dunajewskiego, Piłsudzkiego i al. 3-go Maja dotrzeć na metę.

- Motocykl - prędkość maksymalna ponad 200 km/h, przyspieszenie 0-100 km/h poniżej 4 s - wystarczy, aby obstawić go jako zwycięzcę. Trasa prosta, dość szybka, ale biegnąca przez obwodnicę i wjazd do Krakowa od strony autostrady A4, ulice Radzikowskiego, Armii Krajowej, Miechowską i Reymana do 3-go Maja.

- Samochód - Napęd na cztery koła i niezłe przyspieszenie to cechy naszego bohatera. Dość trudna trasa prowadzi remontowanym fragmentem obwodnicy, później ulicami Tyniecką, Zielińskiego, Księcia Józefa, Kościuszki, Senatorską, Kraszewskiego, Focha i nawrót na 3-go Maja.

Jeśli jest ktoś zainteresowany, zapraszam serdecznie - zarówno z aparatem, jak i bez. Wstępne zainteresowanie wyraził 307_big_fan, którego możemy nieoficjalnie uznać sędzią wyścigu.

Wszelkich info udzielam w topiku jak i na PW.

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Ciekawa propozycja, niestety, ale ja nie mogę przyjechać do Krakowa na ten wyścig, bo akurat w nocy z 24-25 mam nockę w robocie, a to jest środek tygodnia...

Jeśli uczestnikami wyścigu będą osoby znające Kraków, to obstawiam, że wygra motocyklista

A pomysł podpatrzony z TOP GEAR i TVN....

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez byku123 Zobacz posta
    TVN....
    Z jakiego TVN? :lol:
    konto zamknięte

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AML Zobacz posta
    Z jakiego TVN? :lol:
    Zwykłego TVN, a dokładnie to było w programie "DZEIŃ DOBRY TVN"

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

no no moze byc ciekawie ;d

to moze ktos zoorganizuje taki wyscig po wawie? :>

bedzie film? ;d

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    no no moze byc ciekawie ;d

to moze ktos zoorganizuje taki wyscig po wawie? :>

bedzie film? ;d
    Albo na trasie LEGNICA - WROCŁAW

Jeden jedzie pociągiem
    Drugi jedzie samochodem autostradą
    Trzeci jedzie samochodem lub motocyklem przez środę Śląską...

Domyślnie

Jeśli uczestnikami wyścigu będą osoby znające Kraków, to obstawiam, że wygra motocyklista
    Ma specjalnie dłuższą trasę, poza tym MUSI przestrzegać przepisów ruchu drogowego. 200 km/h na autostradzie odpada.

Cytat Zamieszczone przez byku123
    pomysł podpatrzony z TOP GEAR i TVN....
    Nieukrywam, że z "Top Gear" - inspirację przyniósł mi najnowszy numer TG z wyścigiem po Wrocławiu.

Auto
    *

Domyślnie

Zwykłego TVN, a dokładnie to było w programie "DZEIŃ DOBRY TVN"
    Wszystko kopia TG.
    konto zamknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta

Jeśli jest ktoś zainteresowany, zapraszam serdecznie - zarówno z aparatem, jak i bez. Wstępne zainteresowanie wyraził 307_big_fan, którego możemy nieoficjalnie uznać sędzią wyścigu.

Wszelkich info udzielam w topiku jak i na PW.
    E tam od razu sędzią :surp: Czy jak na razie ktoś oprócz mnie sie zgodził? Bo najlepiej by było gdyby każdy zawodnik miał swojego fotografa. No może oprócz motocyklisty. Mam nadzieję, że do 24 mój obiektyw już przyjdzie. Szkoda, że wyścig jest tak późno, ale rozumiem, że ma to na celu wyrównanie szans samochody i jednośladu.
    Pozdrawiam!
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

kopia nie kopia, ale pomysł fajny, z tym że trasa powinna być dowolna, a nie z góry ustalona. ewentualnie z checkpointami. i rzecz jasna w godzinach szczytu!

Uprawnienia umieszczania postów