Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Luksusowy SUV z dieslem

Auto
    ...

Domyślnie Luksusowy SUV z dieslem

Zastanawiam sie (moi rodzice) nad kupnem luksusowego suva. Trudno wybrac najlepszego, dlatego prosze was o pomoc. Na oku mam:
    Vw Touareg
    2002-2004 koniecznie w dieslu
    Bmw x5 1 gen.
    rowniez tylko diesel
    Volvo xc90 d5
    do 2004

Moze macie jakies inne propozycje, co sadzicie o tych autach. Ile pala, czy sa awaryjne??
    Za odp. z gory dzieki

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

Touareg jest nudny z wyglądu, ale to b. porządne auto. Nie można się do niego doczepić, jest raczej bezawaryjny, względnie luksusowy i ma dobre diesle (choć z 2.5 TDI R5 do najszybszych aut nie należy... a 5.0 TDI to raczej nie chcecie kupić nie? xd)
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Nie podałeś ceny maksymalnej. Z wybranych polecam BMW. A tak poza tym to Range Rovera. Zakasuje każde z nich.
    Jeśli Ci się podoba to jest też Toyota Land Cruiser i Mitsubishi Pajero (ale raczej nie jest luksusowe).

Auto
    ...

Domyślnie

Oj nie v10 tdi to za duzy motor, na ktory nas niestety niestac. Co do range'ow nie mam przekonania ze wzgledu na troche archaiczny wyglad wzgledem konkurentow. Samochodem jezdzic bedzie kobieta, wiec w tym przypadku wyglad zewnetrzny jest najwazniejszy. Land cruiser- musze sie zastanowic bo wygloda niezle i ma dobre silniki. Sory, ze tak dlugo i dzieki za pomoc

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

Pajero definitywnie nie jest luksusowe, ma dość kiepskie materiały w środku i stary, hałaśliwy silnik.

Touareg 2.5 TDI albo Land Cruiser z D4-D w takim razie. XC90 również nie jest złym wyborem..... generalnie polowałbym na konkretny egzemplarz spośród tych trzech modeli - ten który się spodoba po prostu bym brał.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JDM-san Zobacz posta
    Touareg 2.5 TDI
    2,5 był nie brał bo jest strasznie zmulony do tego auta. Optymalnym wyborem będzie 3.0 TDI - ma większą moc o jakieś 50 KM, a pali identycznie.

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

3.0 TDI chodzą znacznie drożej więc nie wiem jak z funduszami u kolegi ;p

Auto
    ...

Domyślnie

Mysle, ze za jakies trzy-cztery miesiace mozna by pomyslec nad 3.0tdi, ale na razie stac nas na 2.5tdi i to jeszcze golaska raczej. Wydaje mi sie, ze touareg to dosc solidne autko. U mnie w domu nikt ciezkiej nogi nie ma, wiec 2.5 powinien wystarczyc. Myslalem jeszcze nad Mercedesem ml 1 gen. Co o nim sadzicie?

Awatar Komar
    Auto
    Ford Mustang

Domyślnie

Witam,
    nie myśleliście nad sprowadzeniem takiego auta ze stanów?
    w jakiej cenie są u nas takie Touaregi? 80tyś?
    ze stanów byś był w stanie ściągnąć takiego na gotowo do 60-70tyś spokojnie... z lepszym wyposażeniem i silnikiem... tylko raczej w benzynie, bo wątpię czy diesel w stanach by się znalazł
    pozdrawiam serdecznie

Auto
    ...

Domyślnie

Ja mam mozliwosc kupna touarego z rocznika 2002-2003 za ok.50 tys.zl tylko jak uz wczesniej mowilem golaska i z najslabszym silnikiem. Auta ze stanow to duzo formalnosci, trzeba znalezc odpowiednia firme, ktora pomoze w srowadzeniu samochdu, a to wszystko kosztuje...

Uprawnienia umieszczania postów