Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: alternatory

Auto
    Audi A4

Domyślnie alternatory

witam mam pytanie co do Audi A4 i jego alternatora, własnie mi sie sfajczyl i znajomi podpowiadaja ze alternatory z seata lub golfa beda pasowały do Audi czy maja racje i jak sprawdzic czy jest on odpowiedni? Dzieki

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Jak byś podał więcej info czyli rok i kod silnika to w ETCE bym sprawdził... Ewentualnie podpytaj w ASO Audi jaki jest numer części a potem w Skodze/Seacie/VW sprawdź czy maja..
    albo..
    Podskakujesz do jakiegoś zakładu Skoda, VW i pytasz... W wawie jest sporo zakładów zajmujących się serwisem aut grupy VAG które regenerują alternatory... Ja swój nabyłem za 50zł:P
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Auto
    Audi A4

Domyślnie

Tu gdzie mieszkam mechanicy nie maja najlepszej opini, kumplowi cos hałasuje przy tylnim kole pojechał do mechanika ten przez trzy dni przetrzymał auto i kazał głosniej właczac radio to tego stukotu nie bedzie słychac, Isle of Man słynie z szybkich motorów i niskich podatkow, ale co do usług (jakichkolwiek) to kazdy jedzie przynajmniej do angli. Moje Audi jest z 96 roku , O alternatorze to wiem tyle ze jest bosch KC-14v 070A, silnik 1.8 benzyna automat. Zastanawiam sie czy nie lepiej kupic nowy alternator?

Uprawnienia umieszczania postów