Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 95

Wątek: Klasy Samochodów

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kososki Zobacz posta
    myślę, że thermano chodziło o czysto teoretyczne pytanie, tzn. gdybyś miał wybierać nowy samochód, to który byś wybrał, a w tym przypadku nie sądzę, żebyś wolał Superba od S80, ty rozumujesz, jakbyś miał określoną sumę pieniędzy i nie starczyłoby na nowe S80, oczywiście mogę się mylić
    Gdyby to było załozenie ze mnie wydatek po portfelu nie zaboli to nawet na S80 bym nie spojrzał bo Mi się osobiście już z Fordem kojarzy...
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707
    Jak juz niechcecie Superba w Premium to pogódźcie się z tym że to pierwszy(?) przedstawiciel klasy E spoza grupy Premium..
    Jeśli w ogóle, to i tak na pewno nie pierwszy - są wszak takie auta jak Pug 607, Citroen C6 czy Honda Legend

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Może czegoś nie doczytałem o Superbie, ale po raz pierwszy słyszę żeby auto zbudowane na bazie Passata (klasa D) znajdowało się w klacie E.
    Ja bym SUperba sklasyfikował jako D+
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

Bo IMHO liczą sie wymiary wewnetrzne a nie tylko zewnetrzne...
    Bo mimo krótszego o 10cm rozstawu osi oferuje z tyłu tyle miejsca co E klassa... a moze i więcej...
    W jaki sposób ktos krzyknie... a na przykład w supernie dzrwi sa od nadkola do nadkola... w E zaczynają się z 15 czy więcej cm dalej :P
    Z jakiegos powodu TG go porównywał do A8 chyba...
    pzdr

Tu pilnuje Kocia Banda:

Awatar thermano
    Auto
    Fiat Bravo Sport 1.9 MJ 150 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Gdyby to było załozenie ze mnie wydatek po portfelu nie zaboli to nawet na S80 bym nie spojrzał bo Mi się osobiście już z Fordem kojarzy...
    Konkretne pytanie - dostajesz S80 i Superba I - i tylko jednego wybierasz , żeby nim jeździć ( nie możesz go sprzedać ) - czyli chcesz mieć dla siebie lepsze , lepiej wykończone i bardziej komfortowe auto . Wybór ?
    " Jak pięknie się różnimy ..."

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

Najchętniej to bym dorzucił jeszcze Superba II i wtedy S80 odpada zdecydowanie bo cenie funkcjonalność... No i ktoś kiedyś pisał że Superb kiepsko będzie się sprzedawał... To bym miał unikalne auto zamiast oklepanego Volvo które niczym prawie sie nie różni od S60 etc...

Natomiast gdy bierzemy pod uwagę Superba I to:
    Jeżeli nie musiałbym tez dożywotnio ponosić kosztów spalania, napraw, ubezpieczenia itp oraz bierzemy wersje na Full wypasie...To Volvo.. Ale to jest takie gdybanie…

Więc jak juz bym miał łożyć na ubezpieczania naprawy etc... To Superb.I..

Nie lubię płacić za znaczek...A jak już mam płacić to za jakiś porządny... Poprostu IMHO jak bym miał na Volvo S80 to bym się chyba do salonu Merca lub BMW udał...
    pzdr

Tu pilnuje Kocia Banda:

Awatar thermano
    Auto
    Fiat Bravo Sport 1.9 MJ 150 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Najchętniej to bym dorzucił jeszcze Superba II i wtedy S80 odpada zdecydowanie bo cenie funkcjonalność... No i ktoś kiedyś pisał że Superb kiepsko będzie się sprzedawał... To bym miał unikalne auto zamiast oklepanego Volvo które niczym prawie sie nie różni od S60 etc...

Natomiast gdy bierzemy pod uwagę Superba I to:
    Jeżeli nie musiałbym tez dożywotnio ponosić kosztów spalania, napraw, ubezpieczenia itp oraz bierzemy wersje na Full wypasie...To Volvo.. Ale to jest takie gdybanie…

Więc jak juz bym miał łożyć na ubezpieczania naprawy etc... To Superb.I..

Nie lubię płacić za znaczek...A jak już mam płacić to za jakiś porządny... Poprostu IMHO jak bym miał na Volvo S80 to bym się chyba do salonu Merca lub BMW udał...
    pzdr
    Kwestia różnicy między S60 i 80 itd. Tendencja stary , tendencja . A3 , A4 , A5 , A6 ... I wszyscy sikają po nogach mimo , że są z przodu idento . Mówisz o kosztach utrzymania - jak kogoś stać na segment E nówkę , to nie specjalnie mocno go to martwi . To nie są różnice które takich ludzi powalają . A jak nie zależy Ci na prestiżu to taniej od Superba wyjdzie Chevy Epica , Hyundai Sonata czy Kia jakaśtam . No ale teraz powiesz , że czymś takim byś nie jeździł , bo to dno . Napalony jesteś na Skodę i żaden argument do Ciebie nie trafia . OK - Twoje prawo i szanuję to , ale odrobina obiektywizmu nie zaszkodzi ...
    " Jak pięknie się różnimy ..."

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

No wiesz co innego jak kogos stać na nówke z E za 100tys a co innego jak za 200-300tys...

Chevyego nie kupie bo dlamnie to Deawoo... Kia, Hundai to koreańce...
    A Skoda to VW... W porównaniu do reszty przynajmniej jakas historiw ma...

Jakbym był Milionerem to... No to miałbym calkiem inny pogląd na świat i pewnie śmigałbym sobie prywatnym samolotem... I jeździł Ska...

Napalony na Skode nie jestem... Poprostu mam Skode i jestem wstanie porównac ją z innymi autami w tym z Pugiem 407 oraz innymi autami tej samej lub innej klasy co ona.

Napalony na Skode zamienił by Octe na Superba... Ja planuje na E-class lub BMW 5

Poprostu trafiaja do mnie rzeczowe arumenty... Sorry nie należe do grupy która uznaje że na auto widać 200 tys to nic Bo mając tyle to bym w co innego wrzucił...

Dlatego cenie sobie niską cene, jakość i funkcjonalność. I nie chce dopłacać za prestiz, znaczek etc...

thermano dlaczego Ty sobie nie kupiłes jakiegoś Merca, BMW czy Volvo? Tylko Fiata który prestiz ma taki jak Skoda czy LudoWóz
    pzdr

Tu pilnuje Kocia Banda:

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

A gdzie Ty Fiata na równi z VW stawiasz? W naszym głupim kraju nadal obowiązuje bezwzględny kult Ludowozów...
    No replacement for displacement

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

Jedni wychodza z tłumu a inni z nim płyna...

Tu pilnuje Kocia Banda:

Uprawnienia umieszczania postów