Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 95

Wątek: Klasy Samochodów

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kaczor Zobacz posta
    byku123, będę upierdliwy. Czemu piszesz SuperB???: Co namniej jakbyś wypowiadał nazwę auta jako SuperBe, a przecież tak nie jest.
    A tak jakoś, bo zwykłe Superb kojarzy mi się z I wersją, a SuperB już z II

Ktoś się pytał czy gdybym miał wybierać pomiędzy Superbem II a S80, to odpowiem, szczerze, że nie wiem co bym wybrał, bo nie siedziałem w s80. A Superbie II siedziałem i to nie siedziałem w najdroższej wersji Platinum, tylko w wyższej średniej - Elegance. Nie wiem, ile jest miejsca w s80, ale jak usiadłem do Superba II przy maksymalnie odsuniętym fotelu, to też szczęka mi opadła, bo, mimo, że mam prawie 190cm wzrostu to do pedałów dosięgałem z trudem. Może zabrzmi to zabrzmi, że jestem ślepo zapatrzony w Skodę, ale jakość elementów wykorzystanych w Superbie jest, wysoka, chociaż, jak już gdzieś to wspomniałem raziło brak polskiego Menu, w komputerze pokładowym jak i w radiu....

Awatar thermano
    Auto
    Fiat Bravo Sport 1.9 MJ 150 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta

thermano dlaczego Ty sobie nie kupiłes jakiegoś Merca, BMW czy Volvo? Tylko Fiata który prestiz ma taki jak Skoda czy LudoWóz
    pzdr
    Odpowiedź na pytanie : Kupilem fiata ponieważ :

1. Nie aspiruje do walki z markami prestiżowymi - a prestiż mi nie potrzebny ( Skoda to chce robić - ale jak widać dość nieudolnie )

2. Bo jest przepiękny

3. Bo za te pieniądze nie kupiłbym tak pięknego auta , z takim silnikiem i wyposażeniem

4. Bo nie wierzę w stereoptypy i mam dobre doświadczenia z fiatem

5. Bo tak .

A apropos prestiżu . W sobotę moje bravo wiozło do ślubu koleżankę . I jakoś się nie wstydziła , a pod salą weselną tłum gości stal obok i pakował się do środka mlaskając i śliniąc się .
    " Jak pięknie się różnimy ..."

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez thermano Zobacz posta
    Odpowiedź na pytanie : Kupilem fiata ponieważ :

1. Nie aspiruje do walki z markami prestiżowymi - a prestiż mi nie potrzebny ( Skoda to chce robić - ale jak widać dość nieudolnie )
    No tak ale czy to jakby aspirował do walki z premium sprawiłoby że byś Fiata nie kupił? Bo dlamnie SKodaa może sobie aspirować... Wkońcu ja na tym nie trace a zyskuje duże, dobrze wyposazone i wykończone auto za smiesznie małe pieniądze...

2. Bo jest przepiękny
    Kwestia gustu. I na takie tematy IMHO się nie dyskutuje... Jedne lubi Matejke inny Picassa

3. Bo za te pieniądze nie kupiłbym tak pięknego auta , z takim silnikiem i wyposażeniem
    Kupić bys może kupił... tzn BŁĄD ja bym kupił...Ale ja mam inny gust dla Ceibie Bravo jest ładne i fakt pewnie nic innego tak by Ci do gustu nie przypadło...
    Szanuje to i dlamnie to jest argument

4. Bo nie wierzę w stereoptypy i mam dobre doświadczenia z fiatem
    Też nie wierze..

5. Bo tak .
    No własnie... bo przeciez czemu nie... Twój portfel, Twoja kasa, Twój samochód, Twoje życie... A innym nic do tego kazdy kupuje to co MU się podoba [a przynajmniej powinien] a ie to co każą, doradzają tłumy, gazety etc...

Więc ja Ci powiem ze w podobny sposób bym napisał gdybys Mi zadał to pytanie ale na temat Octy czy Superba... Pewnie bym dodał jak to ja że ma wypaśny bagażnik jest praktyczny i funkcjonalny...

A apropos prestiżu . W sobotę moje bravo wiozło do ślubu koleżankę . I jakoś się nie wstydziła , a pod salą weselną tłum gości stal obok i pakował się do środka mlaskając i śliniąc się .
    Tez bym sie nie wstydzil... Ale Superbem też nie... Octa nawet nie... osobiście nie lubie fanfarów i jazdy wilkim amerikan limo :P
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar thermano
    Auto

Domyślnie

Co do : "Kwestia gustu. I na takie tematy IMHO się nie dyskutuje... Jedne lubi Matejke inny Picassa"

Ależ właśnie się DYSKUTUJE . Połowa tego forum to dyskusje o wyglądzie ! I właśnie dlatego , że inny lubi to a drugi to o tym się dyskutuje . Ważne jest tylko to co napisałeś później . Dyskutujmy , ale SZACUNEK do gustu i wyboru .

Jeśli zaś chodzi o : " Tez bym sie nie wstydzil... Ale Superbem też nie... Octa nawet nie... osobiście nie lubie fanfarów i jazdy wilkim amerikan limo :P"

Tak , tu się też z Tobą zgadzam , szczególnie , że dziesięć lat temu jechałem do ślubu zielonym Polonezem Caro wujka , po to tylko , żeby oszczędzić kasę na samochód i kupić sobie coś na początek życia małżeńskiego czy wyjechać . I jakoś mnie nie ubyło ...

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Thermano ja miałem na myśli ze nie dyskutuje się na temat czyjś gustów A na temat wyglądu dyskutować można... No bo jak inaczej poznać czyjeś gusta
    Fakt może źle to ująłem troche
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar thermano
    Auto

Domyślnie

No to już się rozumiemy

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nergal Zobacz posta
    Segment G - Samochody sportowe [/B]- Toyota Celica, Honda S2000, Mazda RX7, Audi A5, Mercedes CLK, Audi R8, Ferrari F430, Mercedes SLR, Pagani Zonda, Lamborghini Murcielago, Bugatti Veyron. [B]
    to Audi A5 to trochę przesadziłeś, to akurat nie ta klasa.....jak już to w D albo w coupe ale wtedy TT i A5 razem? dziwne. Zresztą BMW 3 Coupe nieustannie wpisywane jest do klasy samochodów coupe to i pewnie A5 bym tam zaliczył - tak to widzą w angielskich gazetach.pzdr
    ...................f*..perfect

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Klasa coupe? pierwsze słyszę... czyli BMW 1er jest w tej samej klasie co Mercedes CL? segment samochodów sportowych jest podzielony, więc nie można tych aut bezpośrednio porównywać. Choć ja A5 dałbym do klasy średniej (premium), bo to A4 w wersji coupe
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar thermano
    Auto

Domyślnie

Ja mam wrażenie jakby A5 było coupe z A6 . I nawet jeśli tak nie jest , to świadczy o osiągnięciu sukcesu twórców , by auto było kojarzone z większym i droższym .

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cenowo chyba bliżej mu do A6 niż A4, choć mogę się mylić, bo nie znam cennika
    No replacement for displacement

Uprawnienia umieszczania postów