Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77

Wątek: Daewoo Tico 1991-2001

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dr_iver Zobacz posta
    Glupie gadanie. A co ty chcesz od malego auta o przestarzalej konstrukcji 5 gwiazdek?
    żeby nie składało się gorzej od Seicento, a nawet od Cinquecento. Tiko jest "aus plastik mit odrobina bajerka" :F
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JDM-san Zobacz posta
    Tiko jest "aus plastik mit odrobina bajerka" :F
    Mówisz o tym spoilerku?
    Cinkol przy Tikulcu jest spoko autem.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Rzeczywiście Tico ma homologację warunkową ale oprócz niskiego poziomu bezpieczeństwa nie ma się do czego przyczepić zbytnio oczywiście wychodząc z założenia ,że to samochód z najniższej półki dziadek miał DLX przez 6 lat w ogóle o niego nie dbał i co? opróćz łożysk nic nie wymieniał Tikuś jezdził cicho i bezawaryjnie do samej sprzedaży tylko później rdza zaczeła atakować ranty drzwi. Wg. to dalej świetna propozycja dla początkującego kierowcy tani w eksploatacji i na pewno pewniejszy niż stary niemiecki gruchot.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dżony Zobacz posta
    Wg. to dalej świetna propozycja dla początkującego kierowcy tani w eksploatacji i na pewno pewniejszy niż stary niemiecki gruchot.[/I]
    ale młody kierowca potrzebuje wrażeń i przygód a nie puszki sardynek
    moim pierwszym autem była Lancia Delta z '89, może nie bezawaryjna, ale pewna i przyjemna w prowadzeniu

Zbanowany Awatar driver
    Auto
    Fiat 126p

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Basti Zobacz posta
    Mówisz o tym spoilerku?
    Cinkol przy Tikulcu jest spoko autem.
    Cinkol jest gorszy od Tikulca

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dr_iver Zobacz posta
    Cinkol jest gorszy od Tikulca
    Miałeś kiedykolwiek styczność z tymi samochodami? ??:
    No replacement for displacement

Zbanowany Awatar driver
    Auto
    Fiat 126p

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nergal Zobacz posta
    Miałeś kiedykolwiek styczność z tymi samochodami? ??:
    Tak. Tico: mocniejszy silnik, mniejsze spalanie, lepsze osiagi, wygodniejszy(4 drzwi, klapa bagaznika otwierana ze srodka, lepsze wnetrze, twardsze zawieszenie, mozna by wymieniac i wymieniac...) a ty miales stycznosc z tymi samochodami?

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

ja miałem ...kontakt wzrokowy i to mi wystarczyło

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

dr-iver, prośba. Powstrzymój się od dotykania klawiatury jak masz zamiar przedstawiaćtakie argumenty z dupy.

"klapa otwiera sie od środka" - wow, w mojej Astrze otwiera się ją za pomoca guzika na tylnej klapie, czy zatem wg. Ciebie jest ona gorszym autem niż tico?
    Mocniejszy silnik i lepsze osiagi? Nawet jesli porównamy ze sportingiem? No i gdzie znajdziesz śmiałka który by chciał to rozpedzić bardziej niz do 50-tki?
    Mniejsze spalanie? Wszystko zalezy od tego jak kto prowadzi. No i isnieje zagrożenie że te "lepsze osiagi" jak to nazwałeś, będą 'korciły' do wciskania gazu. Każdy kocha wszak RYK 3 cylindrów...
    Jedyna przewaga Tico nad innymi autami z tego segmentu jest taka że ma 4ro drzwi. Biorąc pod uwage to że część kierowcow nie przywiazuje do nich wagi to jedyny + dla erotico blednie.

Zbanowany Awatar driver
    Auto
    Fiat 126p

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Shyrl1 Zobacz posta
    dr-iver, prośba. Powstrzymój się od dotykania klawiatury jak masz zamiar przedstawiaćtakie argumenty z dupy.

"klapa otwiera sie od środka" - wow, w mojej Astrze otwiera się ją za pomoca guzika na tylnej klapie, czy zatem wg. Ciebie jest ona gorszym autem niż tico?
    Mocniejszy silnik i lepsze osiagi? Nawet jesli porównamy ze sportingiem? No i gdzie znajdziesz śmiałka który by chciał to rozpedzić bardziej niz do 50-tki?
    Mniejsze spalanie? Wszystko zalezy od tego jak kto prowadzi. No i isnieje zagrożenie że te "lepsze osiagi" jak to nazwałeś, będą 'korciły' do wciskania gazu. Każdy kocha wszak RYK 3 cylindrów...
    Jedyna przewaga Tico nad innymi autami z tego segmentu jest taka że ma 4ro drzwi. Biorąc pod uwage to że część kierowcow nie przywiazuje do nich wagi to jedyny + dla erotico blednie.
    A ja moge powiedziec ze to twoje argumenty sa z dup* i tak w kolo. Jezdzilem sporo tymi autami i dla mnie tico wygrywa z cc i tyle.

Uprawnienia umieszczania postów