Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Graaaaaaad Meeega

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    No ja właśnie wróciłem ze Śląska. Dach Alfy wygląda jak pole golfowe .
    Nie mówisz powaznie? :shock:

Mam pytanie jak się takie coś naprawia ? Tylko mi nie mówcie że szpachel .
    Podejrzewam, że tyle co można to od środka się wypycha blachę, a reszta to... szpachla.

Dobrze, że na Mazurach nie ma takich cyrków; jak ktoś nie ma AC to dupa zbita, nikt mu nie zwróci kasy za naprawy :damn:

PS. DJ jak poznałeś, że to ZX jest?
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    *

Domyślnie

No ja właśnie wróciłem ze Śląska. Dach Alfy wygląda jak pole golfowe .
    Powiedz, że Alfa jest cała, a Ty się tylko zgrywasz.
    konto zamknięte

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

M&M's gdzie dokładnie byłeś na Śląsku

Jedyny sposób to tak jak mówi Agent ale i tak będzie widać załamania światłą na lakierze jeśli nie będzie położona szpachla:damn:

BTW. Na szczęście mnie gradobicie naszczęście omineło, a mieszkam w środku trójkąta Mikołów, Jaworzno, Centrum ( katowic) gdzie grad spadł.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Byłem w Siewierzu (AML wiesz gdzie to jest).
    Trafiłem na grad wielkości przepiórczych jajek. Cały dach mam usłany dołkami. Maskę też zarobiła kilka trafień. Niefart straszny.

Z Ciekawostek powiem że obok Alfy stał Lanos mojej siostry i .....Nie ma na nim śladu po gradzie.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    PS. DJ jak poznałeś, że to ZX jest?
    Jak się tym handluje na codzień, to się wie. Poza tym nie każdy hatchback ma plastikową klapę.

Cały dach mam usłany dołkami. Maskę też zarobiła kilka trafień. Niefart straszny.
    Współczuję. Dobry lakiernik i szpachlowanie...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Emenems porób jakieś foty jak możesz. A miałeś Auto Casco?

BTW ciekawe jaką blachę mają Fiaty
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'

Moderator Awatar Emenems
    Auto

Domyślnie

Nie mam AC, czeka mnie kolejny wydatek. Chciał bym uniknąć szpachlowania, potem przy ewentualne sprzedaży będę się tłumaczył że auto nie było dachowane .
    Fotki zrobię później, w tej chwili mam doła i nie myślałem o robieniu fotek.

EDIT

Fotka z Wczoraj........

Dziś świat jest już całkiem inny

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Nie mam AC, czeka mnie kolejny wydatek. Chciał bym uniknąć szpachlowania, potem przy ewentualne sprzedaży będę się tłumaczył że auto nie było dachowane .
    Przecież nikt nie musi sprawdzać czy było szpachlowane, czy nie. A jak chcesz być fair to jest prosty sposób - robisz fotki auta po gradobiciu i przy sprzedaży pokazujesz je przyszlemu nabywcy.

A nie da się z tym po prostu tak jeździć? :susp: Naprawa może nie będzie jakaś szczególnie droga, ale trochę roboty będzie, by każde wgniecenie wypchnąć i zaszpachlowac, trzeba bedzie wyjąć bebechy ze środka auta (podsufitkę itp.), jeśli to tylko dach i maska to w tysiączku się zamkniesz spokojnie.
    Były:
    (1.)

Awatar Mastertoon
    Auto
    Pandzia na rope

Domyślnie

Ha, ja mieszkam w Jaworznie 20km od Katowic i burze mam taką właśnie że mało co w gacie nie narobiłem- wyszedłem na balkon z aparatem zdjęcia błyskawic robić a tu BZZZ! zaczęło trzaskać piorunami przed samym blokiem. Hehe, jedno autko w garażu, ale mam nadzieje że grad taki nie zacznie padać bo stoi jeszcze Getz pod domkiem... :/
    Emenems współczuje - Alfa zajebi... wygląda(ła). Przerąbane.

Moderator Awatar Emenems
    Auto

Domyślnie

Nie noo tragedii nie ma, ale dobija mnie świadomość że na dachu teraz można grać w kulki

Uprawnienia umieszczania postów