Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 10 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Wątek: Nowy wygląd, nowa wersja forum

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie Nowy wygląd, nowa wersja forum

Nie wiem czego to wina, domyślam się że nowszego vBulletina, ale od wczoraj sporo opcji jest po ingliszu a sposób wyświetlania profilów użytkowników iście badziewny. Nie da się choćby przywrócić poprzedniego sposobu wyświetlania profilów?
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

też to zauważyłem, straszna tandeta. DJ o tym wspominał w spamerach.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

omg. nowsza wersja jest MILION razy lepsza. trzeba sie tylko nauczyc wykorzystywać funkcje. forum sie robi bardziej "społecznościowe" i oferuje naprawde fajne rzeczy, co już udowodnił Krzysiek robiac album ze zjazdu. gratki dla admina za zainstalowanie tej funkcji
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi Zobacz posta
    omg. nowsza wersja jest MILION razy lepsza. trzeba sie tylko nauczyc wykorzystywać funkcje.
    Bardziej miałem na myśli lekką "tandetność" jak już wspomniał gt4 - czyli wyszczególniając - poprzesuwane napisy względem elementów graficznych i tabelek oraz niekompletne tłumaczenie z angielskiego. Niby fizycznie nie utrudnia to korzystania z forum, ale nieporządnie wygląda. Tu po angielsku, tu po polsku, tu poprzesuwane itd - choć widzę że znaaacczzna część tego o czym piszę została już na szczęście poprawiona i "niedoróbki" pozostały jedynie w paru miejscach
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Wszelkie niedoróbki spowodowane są tym, że styl forum, wygląd nie jest dopasowany do obecnej wersji forum. Jeśli nie uda się zaktualizować obecnego stylu, zostanie zainstalowana trochę inna, ale w pełni wspomagająca wszystkie funkcje nowego forum i da to pełną funkcjonalność.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

ja bym tylko jeszcze dodał publiczne tagowanie
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Każdy może tagować swój temat.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

I ten przycisk walidacji XHTML 1.0 Transitional można wywalić, bo tylko paskudzi, a nikomu nie jest potrzebny.

Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Zainstalowałem nowy styl forum pt. "Kirsch". Aby go zobaczyć należy w stopce z listy rozwijalnej wybrać "Kirsch" obok listy wyboru języka.

Zmienia się wówczas top strony (póki co wersja robocza), układ menu ląduje w belce, a w "Szybkim Menu" mamy dostęp do nowych funkcji forum.

Zmienia się także czcionka forum na większą, bardziej czytelną (Verdana). Linki w treści postu są dodatkowo podkreślone, w poprzednim stylu były często niezauważane. Styl ma także polskie przyciski.

Mam nadzieje, że nowy styl się podoba. Jednocześnie chciałbym poinformować, że po długich poszukiwaniach nie znalazłem nic bardziej podobnego co by przypominało poprzedni styl.

Zapraszam do przesyłania uwag.

Uprawnienia umieszczania postów