Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: X Runda MPPZ - Częstochowa 2008

Auto
    *

Domyślnie

Ulubione samochody ze stawki: SL-e z '60-tych, Healey i Alfa Spider. Ten SL AMG wygląda fantastycznie, ale preferuję go w EU-spec.
    konto zamknięte

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AML Zobacz posta
    Triumph Spitfire Mark I (seria do potwierdzenia)
    ciężka sprawa z tym Triumphem. przeglądałem różne zdjęcia i na każdym, nie ważne czy Mk1 czy Mk2, wyglądają zawsze inaczej. jedne nie mają lusterek, inne mają raz na błotnikach raz na drzwiach, chłodnice się różnią, kolory kierunkowskazów :confused:

z wikipedii:
    Mk1
    The Spitfire was an inexpensive small sports car and as such had very basic trim, including rubber mats and a large plastic steering wheel. These early cars were referred to both as "Triumph Spitfire Mk I" and "Spitfire 4",[1] not to be confused with the later Spitfire Mark IV.

From 1964 an overdrive option was added to the four speed gearbox to give more relaxed cruising. Wire wheels and a hard top were also made available.
    Mk2
    In March 1965 the Spitfire Mk II was released and was very similar to the Mk I but featured a more highly tuned engine, through a revised camshaft design, a water cooled intake manifold and tubular exhaust manifold, increasing the power to 67 bhp (50 kW) at 6000 rpm.[1] This improved the top speed to 92 mph (148 km/h). The coil-spring design clutch of the Mk I was replaced with a Borg and Beck diaphragm spring clutch. The exterior trim was modified with a new grille and badges. The interior trim was improved with redesigned seats and by covering most of the exposed surfaces with rubber cloth. The original moulded rubber floor coverings were replaced with moulded carpets.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Triumph_Spitfire

jeśli to jest Mk1 to z 1964. ja bym powiedział, że raczej Mk2, ale nie wiem czy w one miały napis Overdrive na klapie ??: myślę, że to auto nie jest w 100% oryginalne.

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AML Zobacz posta
    Eee, a był takowy na MPPZ?

A tak swoją drogą to czy nie Twoją 155 widziałem w tą sobotę jak startowała z piskiem spod świateł pod parkiem jasnogórskim?
    a bardzo możliwe jak na czarnych felgach to ja zlocik był klubu alfaholicy.net niezależny od MPPZ (nawet nie wiedziałem że taka impreza akurat była). na lotnisku w rudnikach całą sobote też śmigaliśmy może później relację wkleje gdzieś na AG

Auto
    *

Domyślnie

Tak, na czarnych felgach. To Ty byłeś! Zwróciłem na nią uwagę bo rwące do przodu cuoresportivo zawsze rzuca się w oczy. Byłem wtedy blisko ulicy.
    konto zamknięte

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek Zobacz posta
    widze ze część tych aut było na zlocie elegancjii w krakowie.
    Pamietam na 100% Rollsa i Meśka SL AMG ktory mi sie bardzo spodobal

Zgadza się, były też Fiat 508s i BMW 501...
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Uprawnienia umieszczania postów