Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: 2008 Hyundai i20

Domyślnie 2008 Hyundai i20

Zapraszam do komentowania newsa pt. Hyundai i20 - Sukcesów ciąg dalszy.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

A mi się wydaje, że skrzynia w takim aucie ma normalnie zestopniowane pięć biegów i szóstkę jako nadbieg, który sprzyja oszczędności paliwa przy wyższych prędkościach. Jestem pewny, że inżynierowie Hyundaia wiedzieli co robią i dostosowali skrzynię biegów tak, żeby wpływała na zmniejszenie zużycia paliwa.

Co do wyglądu, to i20 prezentuje się całkiem sympatycznie, ale wcale nie nowocześniej niż Getz:damn:. Patrząc na ten samochód odnoszę wrażenie jakby pochodził z minionej epoki. Winą obarczyc trzeba reflektory - wspólnie z kształtem przodu wygladają zbyt obło i mdło. Poczekam jeszcze na inne zdjęcia, może zmienią moją opinię.
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 03-09-2008 o 18:52 Powód: wprowadziłem pewne poprawki dot. poprzednich postów.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

W sumie jestem miło zaskoczony, nie wygląda tak mdło jak i10 i i30, bardzo dużo dały mu te przetłoczenia na masce - drobiazg, a efekt przyzwoity

Awatar Bart
    Auto
    Ford Fiesta

Domyślnie

Auto ładne, ale jednak odniesienia do Corsy są bardzo widoczne. I to nie tylko z przodu, jak sugeruje artykuł. Widać je również w profilu bocznym ze światłami tylnymi zachodzącymi na bok. Ciekawe, jak się będzie prezentował na innych zdjęciach z innej perspektywy, z tyłu na przykład. Ciekawe również, jak z przestronnością wnętrza.

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

fajne autko, to i20 - ekstra przetłoczenie na masce podoba mnie to się

co do diesli - ludzie, opanujcie się, diesel do miasta też się znakomicie nadaje tylko trzeba nim umieć jeździć - mnie stary 1.9 spala w mieście średnio 5.6 litra, a na trasie i poniżej 5 potrafi na luzie zejść.... i nie mówię tu o jeździe a' la emeryt..

imo jest sens wkładania diesla do takiego samochodu - choćby po to, że jak się wyjedzie poza miasto, to żeby moment obrotowy na trasie wspomagał przy wyprzedzaniu
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar thermano
    Auto
    Fiat Bravo Sport 1.9 MJ 150 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dominik999 Zobacz posta
    W sumie jestem miło zaskoczony, nie wygląda tak mdło jak i10 i i30, bardzo dużo dały mu te przetłoczenia na masce - drobiazg, a efekt przyzwoity
    Faktycznie - znowu stylistyka ostrożna , ale nie mdła . Wygląda zgrabnie , proporcjonalnie , przetłoczenie przyniosło efekt . Styliści newFabii , VW i Toyot mają się od kogo uczyć .
    " Jak pięknie się różnimy ..."

Awatar Tombar5
    Auto
    Micra K12

Domyślnie

Ładny, żeby się tylko pozbył tej waty w zawieszeniu bo Getz osiągnął w sumie dość niezłą jakość i trwałość tylko ten zawas i układ kierowniczy ale i tak było lepiej niż w Aveo.

Awatar thermano
    Auto
    Fiat Bravo Sport 1.9 MJ 150 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Tombar5 Zobacz posta
    Ładny, żeby się tylko pozbył tej waty w zawieszeniu bo Getz osiągnął w sumie dość niezłą jakość i trwałość tylko ten zawas i układ kierowniczy ale i tak było lepiej niż w Aveo.
    Jeździlem i30 i uwierz - naprawdę zrozumieli o co nam europejczykom chodzi . Pewnie i komfortowo - licze , że w i20 pójdą na podobny kompromis .
    " Jak pięknie się różnimy ..."

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

ja też jestem mile zaskoczony, myślałem, że bardziej będzie przypominał i10, ale tak nie jest....Ale to tylko jedno zdjęcie więc jeszcze można się zawieść, a w szczególności jak coś wymyślą, z wnętrzem...

Uprawnienia umieszczania postów