Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314
Pokaż wyniki od 131 do 135 z 135

Wątek: Pierwsza jazda: Skoda Superb vs C5, Mondeo, Laguna, Passat i Avensis

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Ktoś wywoływał mnie do odpowiedzi, więc jej udzielę...

To są moje prywatne sugestie, ale mam na codzień doczynienia z pompowtryskami (akurat to nie 2.0TDI, ale skromne 1.9TDI PD 105KM) i w porównaniu do tego silnika się odwoływałem...

Po prostu kosmos...

EDIT:

Kaczor
    Dzisiaj objechałem po mieście Superba 2.0 TDI CR ze skrzynią DSG I powiem jedno, jak Fabia niczym się nie wyróżnia, tak Superb mnie, hmm olśnił i sprawił, że chętnie widziałbym takie auto w tej opcji. DSG jest GENIALNE. Silniczek z tym urządzeniem jest idealnym rozwiązaniem, ciągnie godnie, jest cichy i ponoc mało pali. Miejsca w środku jest kosmicznie sporo. Wykonanie na poziomie, świetne zawieszenie, nieźle tłumi dziury. Ogólnie, jestem pod wrażeniem.
    Kaczor ale z manualem też daje radę. Potwierdzę, że miejsca jest kosmicznie dużo, jak na ten samochód (ja mam prawie 190cm wzrostu i przy maks fotelu odsunietym do tyłu ciężko było dotknąć pedałów, ale co jest najciekawsze, z tyłu nie było syndromu Octavii I, gdzie przy maks odsunięciu nie było gdzie nóg włożyć). A co dosiadałeś? Elegance czy Platinium? Jeśli Elegance to pogadamy jak się przejedziesz Platinium Tam to jest rzeźnia...

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Powiem Ci, że nawet nie wiem co to była za wersja wyposażenia, mało czasu w tym aucie spędziłem, to była tylko kilkukilometrowa jazda po mieście (elektryczne fotele były, ekran dotykowy, hmm, więcej rzeczy nie zdążyłem uzyć).
    To był mój pierwszy kontakt z DSG i naprawdę to świetna rzecz - zmienia biegi błyskawicznie. Silnik 2,0 TDI CR to też plus tego auta - wnętrze jest bardzo dobrze wyciszone, choć słychać jednak, że to diesel - A8 czy S klasse w dieslu to to nie jest. Na zewnątrz nie miałem okazji posłuchać. Jazda z tym silnikiem to sama przyjemność - ma sporą moc i rwie do przodu aż miło. Porównując wrażenia do jazdy CrossTouranem z tym samym motorem tu jest o niebo lepiej i również ciszej.

Miejsca z tyłu jest mnóstwo, przy ustawieniu fotela pasażera do tyłu i pochyleniu oparcia na tylnej kanapie wciąż można się wygodnie rozłożyć.
    http://exoticcars.pl - egzotyczne auta z ulic i salonów, newsy i testy samochodów
    http://www.auto-motor-i-sport.pl/

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Ale muszę powiedzieć, że grono ludzi, którym NowySuperb się podoba stale się powiększa...Sprawdza się zdanie nie taki wilk straszny jak go malują

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

Ostatnio byl test w Motorze czy Auto Swiecie - wszystko super poza jednym - znaczek na masce malo prestizowy (to bylo w minusach)....

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Spokojnie...Zobaczycie, za rok-dwa jak już NowySuperb będzie dłużej na rynku, to prestiż wzrośnie...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów