Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 135

Wątek: Pierwsza jazda: Skoda Superb vs C5, Mondeo, Laguna, Passat i Avensis

Auto
    z czterema kólkami

Domyślnie

Wypasiona skoda kontra konkurencja w wersjach biedalajn- respekt
    tylko że reszt już w podstawie ma to czego w skodzie nie uświadczysz za dopłatą- styl i prestiż.
    O ile zaraz skodziarze zaczną piać zachwytu na temat ilości miejsca na nogi , ja osobom trzeźwo myślącym polecam wyprawę do pierwszego lepszego salonu i sprawdzenie czy w którymś z samochodów szczególnie w wersjach kombi będzie im ciasno...

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Jedyne co mnie razi to poprowadzenie lini dach z tyłu tak daleko. jakby tak obciąć kawałek to byłoby lepiej... no ale wtedy ludzie mający 190cm wzrostu nie mieliby takiego luksusu

Ja mam pytanie: Czy na żywo wyglada lżej niż na zdjęciach? (fanów skody proszę o nieudzielanie odp. na to pytanie)

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal88 Zobacz posta
    Wypasiona skoda kontra konkurencja w wersjach biedalajn- respekt
    tylko że reszt już w podstawie ma to czego w skodzie nie uświadczysz za dopłatą- styl i prestiż.
    O ile zaraz skodziarze zaczną piać zachwytu na temat ilości miejsca na nogi , ja osobom trzeźwo myślącym polecam wyprawę do pierwszego lepszego salonu i sprawdzenie czy w którymś z samochodów szczególnie w wersjach kombi będzie im ciasno...
    w Fordzie Mondeo to taki prestiż że o ja Cię nie mogę :lol: na pewno w Maździe 6 czy C5tce jest ciaśniej z tyłu niż w Superbie, choćby w kombi - a jak wyjdzie Superb kombi to będzie miał taki bagażnik, że dopiero będziesz miał powody do złości, bo to będzie najlepszy wybór za te pieniądze.. możesz się pluć na wszystkie strony i srać jak tylko możesz na Skodę, ale mimo to za te pieniądze imo nie ma lepszego wyboru - Superb w cenie klasy średniej oferuje materiały, wielkość i silniki z klasy wyżej... (no może oprócz tego 1.4 TSI ;p)
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Shyrl1 Zobacz posta
    Ja mam pytanie: Czy na żywo wyglada lżej niż na zdjęciach? (fanów skody proszę o nieudzielanie odp. na to pytanie)
    Nieco, ale szału nie ma, absolutnie.
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Auto
    z czterema kólkami

Domyślnie

jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem , więc wszelkie przejawy gniewu czy złości są mi obce...
    ciaśniej? w odniesieniu do ilości miejsca na nogi, ok zgadzam się , bo na szerokość miejsca jest mniej...
    materiały? czy miałeś kontakt z c5, laguna w topowych wersjach?
    chyba nie...
    a jak narazie to ford dyktuje warunki w tym segmencie(no powiedzmy z passatem na spółkę), i choćbym nie wiem jakbyś się starał to tego nie zmienisz...
    skoda jest skazana na sukces- na miarę poprzedniczki

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Luc Zobacz posta
    Nieco, ale szału nie ma, absolutnie.
    Hmmm, mi się podobała na fotkach z Top Gera... może wybrali odpowiednie ujecia

jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem , więc wszelkie przejawy gniewu czy złości są mi obce...
    ciaśniej? w odniesieniu do ilości miejsca na nogi, ok zgadzam się , bo na szerokość miejsca jest mniej...
    materiały? czy miałeś kontakt z c5, laguna w topowych wersjach?
    chyba nie...
    a jak narazie to ford dyktuje warunki w tym segmencie(no powiedzmy z passatem na spółkę), i choćbym nie wiem jakbyś się starał to tego nie zmienisz...
    skoda jest skazana na sukces- na miarę poprzedniczki

Niech ktoś zbanuje w koncu tego człowieka bo mi cisnienie skacze jak tylko widze nick tego pieniacza z pod warzywiaka...

Edit:
    Cytat Zamieszczone przez JDM-san Zobacz posta
    szczególnie skrzypiące drewnianopodobne listwy w Passacie dyktują warunki, pzdr
    Dokładnei, nie wiem czym ludzie sie tak zachwycają w tym samochodzie. Deska w Octavii II jest lepiej spasowana... ba... deska mojej 11sto letniej Alfy sprawia solidniejsze wrażenie. W Passacie to tylko czekałem aż któryś z miliona panelików odpadnie od mocowani i wywola mnóstwo twradych stuknięć znanych z łamania chinskich zabawek...

A juz abstrachując od wykonanai... ten samochód nazywa się k***a Volks Wagen - Ludo Wóz. Gdzie w tym prestiż???????

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

a jak narazie to ford dyktuje warunki w tym segmencie(no powiedzmy z passatem na spółkę)
    szczególnie skrzypiące drewnianopodobne listwy w Passacie dyktują warunki, pzdr

obmacałem sobie Mondeo jak na razie i imo bez rewelacji...
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Gdzie? Może tak jak w poprzednim Mondeo w korodujących blachach... Sorry szkal88 ale dlamnie te auta maja taki sam prestiż... A tak dokładnie to go nie maja... Inno Skoda wyżej aspiruje bo kazdy głupi wie że to flagowy model koncernu...

Cytat Zamieszczone przez mireks Zobacz posta
    Ni to ładne ni praktyczne, ...
    Z pierszym moge się zgodzic bo to rzecz gustu... Ale niepraktyczne?
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Auto
    z czterema kólkami

Domyślnie

to podobnych/gorszych możesz sie spodziewać w skodzie
    do c5 na pewno nie doskoczy9oczywiście mówię o topowej wersji) ,skoro w a4 są gorsze...

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

A Krzysiek wyssal z palca ze jakość jest na poziomie A4... Bo przyszedł sensej Szkal.... guru nasz wielki... i gada farmazony...

Dlamnie straciłeś wiarygodność jak krzyczaleś jaki to 407 jest lepsze od Superba
    pzdr

PS: Obudź się chłopie i zdejmij klapki z oczek...

"Muszą tylko wyzbyć się stereotypów, chociaż dla części z nich może być to niełatwa decyzja."

Jak widac niektórym to nic nie pomoże...

EDIT

Cytat Zamieszczone przez Shyrl1 Zobacz posta
    A juz abstrachując od wykonanai... ten samochód nazywa się k***a Volks Wagen - Ludo Wóz. Gdzie w tym prestiż???????
    Amen
    Ostatnio edytowane przez b707 ; 08-09-2008 o 22:31
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów