Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115

Wątek: BMW E46 320d Touring

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    dzieci dziećmi, ale Touring jest wg mnie dużo ładniejszy i bardziej "charakterny" od sedana. Jakbym kupował E-46 to właśnie w takiej budzie. Sedan jest bardzo popularny i nie sprawia takiego wrażenia, a ładne, nietypowe kombi jest jak najbardziej "Si"
    Osobiście, nie przepadam, za popularnymi "Bejcami", ale znajomy miał bodajże E36 ( nie znam oznaczeń, ale to był poprzednik tego) z silnikiem 196kucy w kombi, to to był dopiero wóz...

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Ja jeździłem Passatem (B5),wtedy rocznym i właśnie dotyk, zapach... była dość twarda i wydawała mi sie śliska... a rok temu BMW X5 (e70), fakt byla dużo przyjemniejsza, miękka, ale dalej zapach i takie dziwne uczucie. Może jeśli bym wiecej pojeździł bym sie przyzwyczaił, ale poprostu skóra mnie odstrasza;p

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

Dlatego najlepsza jest skóra/alcantara albo skóra/materiał. Nic się nie klei
    Oppose and disagree
    Destroy demonocracy

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Ten zapach skóry jest najlepszy A auto cudne... Szerokości !!
    '94 BMW E32 730i V8, '90 Mercedes-Benz W124 230CE, '95 BMW E36 328i Coupe, '89 Honda NTV600 Revere
    '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo, '96 BMW E34 520i Touring / ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD, '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Przyłaczam sie do gratulacji, bardzo udany wybór
    Sam swego czasu rozgladałem sie za bawarką, także 3er, jednak ciezko trafić było na coś zadbanego za oczekiwana kase.
    Twój egzemplarz wygląda swieżo, skórka tez prezentuje sie wybornie.
    Tylko pytanko: jak zawias znosi polskie drogi? no i jak z komfortem po miescie?
    Bo zapewne ex posiadac A4 wie co znaczy udręka z przednim zawiasem w Audi z tamtego okresu :susp:

były redaktor autoGALERII
    Auto
    Subaru Outback' 07, www.TestySamochodowe.pl

Domyślnie

moje byle A4 bylo cholernie niskie, obnizny sportowy zawias sprawdzal sie zapewne tam gdzie jezdzila audiczka, czyli w Szwajcarii, ale nie u nas. Haczylem o wszystko co popadlo, 2 razy urwalem oslone pod silnikiem. Ale innych problemow nie mialem, stan wszystkiego byl idealny, tylko po prostu za niskie auto na nasze drogi.

W BMW problemu zadnego nie mam. Z tego co wiem akurat zawias E46 ma opinie trwalszego od Audi. BMW przeswietlilem przed zakupem w ASO BMW, nie bylo zadnych uwag, dlatego sie zdecydowalem. A komfort? Jest spoko, oczywiscie jak to BMW, twarda raczej charakterysyka, ale po moim A4 z obniznaym eibachem dla mnie teraz wszystko jest komfortowe, hehe
    SEAT Ibiza 1.6 SC DSG Stylance '09, TestySamochodowe.pl

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Dzieki za info.
    Moje OOOO w pełni seria wiec na komfort nie narzekam, chociaz czasem nawet te 16 cali wydaje sie za duzo u nas
    Bo ogolnie zawias w A6 C5 z przodu jest bodaj na szesciu wahaczach aluminiowych i co 30K km potrafi wytrząść, ale z kieszeni, wiec tak z ciekawosci pytałem.EOT
    W tamtej A4 miałes Quattro? jak tak to ciekawy jestem różnic w prowadzeniu i frajdy z RWD w BMW

były redaktor autoGALERII
    Auto
    Subaru Outback' 07, www.TestySamochodowe.pl

Domyślnie

tutaj masz link gdzie opisalem swoje A4: http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=6066

a quattro to byl tylko znaczek w srodku

oczywiscie inaczej sie nieco jezdzi RWD, chyba wole to niz oske w Audi, ale nie ma to jak quattro, tego nic nie zastapi. W BMW jest tez inaczej zestrojona elektronika, ingeruje pozniej niz w Audi pozwalajac na lekkie uslizgi, no i mozna ja calkowicie deaktywowac
    SEAT Ibiza 1.6 SC DSG Stylance '09, TestySamochodowe.pl

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

Seth - pan wolisz kombi bo pan masz Outbacka i zboczenie na tym punkcie, jesteś pan samochodowy perwert!

don_pazurro - niby jak ta otwierana szyba ma się przydać? :P
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Kojarze tamtą A4, bo jesli sie nie myle było na głownej stronce aG ogłoszenie
    No fakt, Quattro to klasa sama w sobie, chociaz dzisiaj to nie to samo co w S2 np, gdzie można było nieźle pomajstrować przy rozdziale napędów.
    Jak sie nie myle to w BMW masz DST chyba i ABS, to mozesz wszystko wg zupełnie wyłączyć? dobre
    w Audi mozna jedynie ASR uśpić.
    Pozatym napewno odczuwasz różnicę miedzy TDI a commonrailem na zimno na pewno najbardziej:>
    Pozostaje życzyć długiej i bezawaryjnej eksploatacji.

Uprawnienia umieszczania postów