Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 4567891011121314151617181920
Pokaż wyniki od 191 do 197 z 197

Wątek: Dni Otwarte - podziel się wrażeniami

Domyślnie

Bardzo dobrze KruQ prawisz, będą jaja z tą maską... :-|

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Czyli generalnie kretyńskie rozwiązanie.
    Pzdr
    Ręce są także utytłane przy tradycyjnym sposobie otwierania maski. Tylko, ze pewnie trochę mniej.

Ja poczekam z osądem do momentu aż sam to otworzę.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez KruQ Zobacz posta
    Inaczej byś gadał jakby Ci ta żarówka padła w w zimową noc, przy zamieci Niech jeszcze śniegu popada, lodu podłapie(silnik jest z tyłu, więc ciepło się nie wydziela) i dostęp pewnie konkretny będzie
    Co maja powiedzieć kierowcy Porsche? Zapłacili tyle za furę, a żeby wymienić żarówkę muszą wykręcać reflektor. Co będzie jeśli to padnie w zimie przy zamieci?

Ps. Wymieniałem raz żarówkę w nocy w Lanosie. Tam się maska otwiera normalnie, żarówki wymienia się niby łatwo. Ale chyba nigdy tylu bluzgów na ten samochód nie wypowiedziałem. Zgubiłem sprężynkę i musiałem w nakrętkę wsadzić pół opakowania chusteczek żeby żarówka się trzymała
    Generalnie w nocy to zawsze jest masakra z wymianą. Bez względu na sposób otwierania maski.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Ręce są także utytłane przy tradycyjnym sposobie otwierania maski. Tylko, ze pewnie trochę mniej.
    Zdecydowanie mniej. Tutaj jak widac na filmach IMHO bez uwalenie całych dłoni się nie obejdzie. Do tego istnieje ryzyko, że przy zsuwaniu uwalisz sobie przy okazji spodnie. Przy normalnej masce w zasadzie lekko ubrudzisz sobie palec lub dwa, bo trzeba tylko ją odblokować z zewnątrz i po sprawie.

Nie widzę sensu takiego rozwiązania i nie rozumiem dlaczego nie można było tego rozwiązac na zwykłym zawiasie.
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Obejrzałem dzisiaj nowe Twingo w galerii handlowej. Zamiast sprzedawców z salonu Renault stała jedna jedyna hostessa

Cytat Zamieszczone przez Abaddon Zobacz posta
    Otwierał ją pracownik salonu i widać było że nieźle się musi z tym szarpać. Ani to intuicyjne, ani estetyczne, ani praktyczne.
    "Moja" hostessa otworzyła tę maskę jedną ręką, bo w drugiej trzymała cenniki i katalogi. W ogóle się z tym nie szarpała. Zdjęła klapki z przodu, zwolniła obie dźwignie i jedną ręką zsunęła maskę do przodu nie dotykając jej swoją sukienką. Dostęp do wszystkich płynów z boku auta jest bezproblemowy, stojąc, zaglądając i wsadzając łapy do środka nie musiałem się opierać ani na masce ani na błotnikach. Jeśli da radę to zrobić kobieta z tipsami jedną ręką to mężczyzna da radę to zrobić obiema rękoma tak żeby się nie ubrudzić.
    Żeby nie było - hostessa nie wiedziała w jakiej wersji jest prezentowany samochód, nie umiała znaleźć wlewu paliwa i nie wiedziała, które koła są napędzane, więc nie była "ekspertką" w kwestii aut.

Co do samego samochodu. Tak jak podejrzewałem oglądałem wersję Zen (dobrze, że znalazł się doinformowany sprzedawca...). Mam bardzo pozytywne wrażenia. Mimo, że nie było regulacji wysokości siedziska to bezproblemowo się zmieściłem w aucie. Łatwo zająć wygodną pozycję za kierownicą. Tapicerka miła w dotyku, wygląda naprawdę porządnie. Siedzenia wygodne. Miejsca sporo, mniej więcej jak w Citigo. Plastiki dobrej jakości, nie wiem czy w drodze nie skrzypią, ale uderzanie w nie nie dało nieprzyjemnego odgłosu. Kilka fajnych i pojemnych schowków. Miejsce z tyłu - nie ma tragedii. 4 osoby po 1,8 m mogą spokojnie podróżować. Pod tylną kanapą jest dużo miejsca na wszelkie szpargały. Bagażnik nieźle wykonany, ale nie bardzo przestronny. Podłoga jest na wysokości progu załadunkowego. Poniżej jest silnik - świetny widok na całość. Bardzo ciasno upakowane są silnik, skrzynia i napęd Zbiornik paliwa chyba jest z przodu, ale nie mam pewności.

Dla mnie - świetny mały samochód. Bardzo dobrze wykorzystana przestrzeń. Nie można narzekać na brak miejsca dla pasażerów i bagaży. Materiały dobrej jakości, nie odstraszają i mają miły dla nosa zapach. Zgrzytem jest właśnie ta maska - kwestia przyzwyczajenia się do tego systemu.
    Obawiam się również, że ceny większości części zamiennych mogą być wysokie, ze względu na połowiczne pochodzenia od Mercedesa-Smarka, ale poczekamy - zobaczymy.

Ja jestem na tak, polubiłem Twingo i uważam, że to naprawdę bardzo dobra propozycja na miasto.

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Jak mniemam oglądałeś żółtą kaczkę w Manufakturze. We wtorek stały przy niej trzy atrakcyjne hostessy, które nie miały pojęcia co to za auto jedna kłóciła się nawet ze mną, że kierownica jest regulowana w dwóch płaszczyznach. Z przodu naprawdę wygodnie i przestronnie, reszty nie oglądałem bo nie miałem czasu i nie chciałem przekładać promocyjnych szpargałów z kanapy. Dadzą 5k rabatu i biorę (Intense TCE z otwieranym dachem)

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Dokładnie, żółte Twingo w Manu. Dzisiaj stała jedna, chociaż się nauczyła czegoś przez te dwa-trzy dni, ale o wersjach i wyposażeniu nie miała bladego pojęcia Dziś tylko połowa kanapy była zawalona, nawet do bagażnika i silnika się dało zajrzeć.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Już trochę czasu minęło, ale opisze w paru zdaniach moje wrażenia z Dni Otwartych Lexusa RX.

Mój teść jeździ NX-em i dostał zaproszenie na dni otwarte, z czego przy okazji skorzystałem Do "przymierzenia" były obie wersje silnikowe, z czego 450h w F-Sport.

Z zewnątrz nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że patrzę na wydłużonego NX-a. I o ile mniejszy model wydaje mi się karykaturalnie "zbity" w sobie, to RX cieszy oko dobrymi proporcjami - pływający słupek C wygląda rewelacyjnie. Ładniejsze od tego elementu auta były tylko hostessy w salonie :> .
    Niestety, w środku - jak na auto za ćwierć miliona, plastiki robią słabe wrażenie. Powiem tak - nie ma wyraźnej różnicy między jakością tworzyw z NX-a a tych z RX. Oczekiwałem, że mnie otuli atmosfera luksusu (taka jak np w nowej C-klasie) a tu nic. Miałem wrażenie, że projektanci wzięli mniejszy model, dodali sporo miejsca z tyłu (naprawdę można się rozsiąść) i w bagażniku, ale to wciąż to samo auto.

Wrażeń z jazd nie ma, można było się umawiać na pierwsze zimą. Ruch w salonie był spory, paru klientów podpisywało zamówienia na nowy model (kusiły spore upusty). Do każdego potencjalnego nabywcy podchodził przedstawiciel handlowy i prezentował model, obsługa bardzo na plus.
    Pozdrawiam,
    Tomek

Uprawnienia umieszczania postów