Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 197

Wątek: Dni Otwarte - podziel się wrażeniami

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Jeździłem Aurisem ( przecież to XIX w. samochód ), który jeszcze był na dotarciu i pachniał nowością.
    I nie tylko Aurisem... Wiem co się dzisiaj klepie. ( bajkę z materiałami w segmencie B to wsadź w zakładkę od H.P )

Daje cały czas dowody, a że zgubiłeś okulary...
    No i odpowiedz - gdzie Ty widzisz podobieństwo w stylistyce nowej 6 do starej 6 ?

I pisałem, że widziałem na Własne Oczy nie przysłonięte okularami Avensisa, inaczej bym tutaj nie pisał.
    Proste czy tego też nie rozumiesz ?

Ja skończyłem OT na poprzedniej stronie

PS: był ktoś w salonie Skody i macał Octavie FL ?
    Ostatnio edytowane przez Razor 77 ; 11-01-2009 o 21:42

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

A co mnie Auris obchodzi ?
    Mowa o Avensisie 3gen i ew. Mazda 6 2gen.
    Na pewno bliżej Mazda 6 II do Mazda 6 aniżeli nowemu Avensisowi do poprzednika.
    Generalnie japończycy ogólnie trochę przyspali i europa zaczęła ich stylistycznie sporo odsadzać. To że Ty się moczysz na widok Mazd nie oznacza że są takie boskie.
    A wpatrywałeś się przed salonem i nie wszedłeś aby chociaż usiąść.
    Masz nas za debili ?

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

Cóż, sprawę porównania 6 do 6 pozostawiam wam, jednak od Avensisa się nie odczepię.

Zastanawiam się jednak gdzie widzisz podobieństwo między Aurisem a Avensisem? W końcówce -is? Może w logo marki?

Może nie każdy lubi wygodne auto, które MA TROCHĘ EMOCJI. Jeśli lubisz jeździć na dalekie wyprawy z rodziną wybierz Alfę 159 Sportwagon, rodzina nie będzie płakała

Wybierz się lepiej do salonu Toyoty i nie marudź tutaj jakie to beznadziejne auto, bo wygląda beznadziejnie i jest nudne i dlatego jest tragiczne

PS. A Scirocco prowadzi się jak szerszy i twardszy Golf, całkiem fajny samochód. Nie będziesz podniecony
    Oppose and disagree
    Destroy demonocracy

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Ar t - jeździłeś PRESTIGE.
    Bawiłeś się navi oraz kamerką podczas cofania ?

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

Dla jednych Avensis jest tylko kiblem na kołach, dla innych przyjemnym autem do jazdy na co dzień. Sprawa gustu

EOT.
    Oppose and disagree
    Destroy demonocracy

Auto
    ...

Domyślnie

Byłem dzisiaj w oplu w Lesznie, i stała Insignia, ale ukryta na samych tyłach. Komicznie wygląda na tych 16

Awatar Tomasz Jasiński
    Auto
    ...

Domyślnie

W Bydgoskim salonie przy ulicy Fordońskiej Insignia stoi już trochę ponad tydzień. Ciemnozielone auto prezentuje się naprawdę nieźle. Jestem pozytywnie zaskoczony tym samochodem. Na zdjęciach sprawiał wrażenie jakby ktoś chciał na siłę dodać mu dynamiki, ale w realu jest na szczęście zupełnie inaczej. A najlepsze jest to, że nowiutka Insignia stała pomiędzy dwoma starymi Astrami II. Prawie jak w muzeum )))))

Domyślnie

Byłem dziś w salonie Opla obejrzeć Insignię. Na początek zaskoczenie - w ostatniej chwili udało się "wcisnąć" do cenników nowy silnik o którym wcześniej nie było info. Chodzi o benzynowy motor 1.6 Turbo Ecotec o mocy 180 KM. Jest znakomitym "pomostem" łączącym słabszego 1.8 Ecotec 140 KM i mocniejszego 2.0 Turbo 220 KM. Rozwija 230 Nm w zakresie 2200-5500 obr./min. i zapewnia naprawdę niezłe osiągi - pierwszą setkę w 8 sekund i prędkość maksymalną 225 km/h. Do tego średnio ma palić 7,7 l/100 km.

Ceny Insigni z silnikiem 1.6 Turbo (w nawiasie 5-drzwiowy liftback):

Edition - 89 400 zł (90 900 zł)
    Cosmo i Sport - 96 400 zł (97 900 zł).

Nieukrywam, że to właśnie z tym silnikiem wybierałbym Insignię. Na żywo wygląda jeszcze lepiej, świetnie prezentują się reflektory z diodowymi pozycyjnymi i szerokie biodra. Wewnątrz bardzo miłe materiały - deska u góry bardzo miękka, plastiki przyjemne w dotyku. Czekam na termin jazdy próbnej.
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 07-02-2009 o 16:47

Awatar Przemol
    Auto
    Honda Accord VIII 2.0 Executive

Domyślnie

Oglądałem dziś Insignie w różnych wersjach, w salonie MMCars w Katowicach. Muszę szczerze przyznać, że auto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Szczególnie w wersji COSMO. Na prawdę jakość wykończenia w środku jest bardzo wysoka.
    Jak na tak krótki kontakt z autem, ledwie parę minut, zauważyłem jednak pewne zgrzyty. Otóż drzwi ( a próbowałem wszystkie 4 sztuki ) wcale nie miały zamiaru się zatrzaskiwać. Próbowałem mocniej, słabiej, dopiero po dociśnięciu się zamykały. Dźwięk zamykania też taki-sobie. Osobiście niezbyt przypadł mi do gustu plastik z którego zrobiono przyciski na srodkowej konsoli, sprawia bardzo tanie wrażenie. Niemniej całość jest na prawdę bombowa, zarówno z zewnątrz - chociaż felgi 19" i 20" tu chyba lekka przesada, jak i w środku. Mnie najbardziej przypadła do gustu wersja SPORT. I chociaż nie jestem miłośnikiem pseudodrewnianych wstawek w wersji COSMO, też mi się podobały. Obecnie przeglądam cennik i widzę, że to i owo trzebaby dokupić. Spróbuję porównać cenowo i wyposażeniowo to z moim Accordem.
    Reasumując, fajne autko!!!

Uprawnienia umieszczania postów