Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Renault Megane III - Zmarnowany potencjał

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    To bedziemy dytskutowac tak nad kazdym autem?
    Przecież i tak dyskutujemy.
    Dyskusja na temat auta i jego stylizacji powinna sie odbywac w temacie poswieconemu dla tego auta.
    Może masz racje i tekst Puszka faktycznie powinien okazać się odpowiednim temacie bo jest tylko jego twórczym rozwinięciem. Lecz nazywanie tematu głupim/bezsensownym jest moim zdaniem nadużyciem.

Inna sprawa, że ja naprawdę nie rozumiem o co chodzi z całym tym larum o brzydocie Meganki.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Dyskutujemy ale nie wydzielamy tematu poswieconego stylizacji kazdego auta.
    Temat mi sie nie podoba bo jego tytuł jednoznacznie sugeruje iz auto jest nieudane a wg mnie tak nie jest. Stylizacja to sparwa indywidualna a tu zostało skazane na pozarcie.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Nad kazdym nieudanym samochodem bedziecie tak płakac?
    Nie. Pozwól, ze przypomnę Ci od czego się zaczęło:

Te szkice machnąłem szybko w afekcie. Spodobały się Krzyśkowi i poprosił mnie, żebym napisał jeszcze jakiś tekst, by trochę o nowej Megane podyskutować. W międzyczasie trochę te sketche jeszcze dopracowałem i puff, włala! Jest temat. A że przy okazji wylałem na Renault wielkie wiadro pomyj? Taki był mój zamiar. Tekst miał być prowokacyjny, ale proponuję podejść do niego z lekkim przymróżeniem oka.

Dyskusja na temat auta i jego stylizacji powinna sie odbywac w temacie poswieconemu dla tego auta. Sa tam zdania pozytywne i negatywne.
    W tym jednym, wyjatkowym przypadku znalazła się w "Po godzinach". Nie widzę jednak w tym nic złego.

Megane III nie jest jakies cudem ale z pewnoscia autem ciekawym. Na pewno nie takim zeby gromada ludzi nieobeznana w temacie wieszła psy na projektantach.
    Mimo to samchodów nie kupują designerzy, a normalni ludzie. I nawet ci normalni ludzie widzą, że cos jest nieteges. Ja absolutnie nie twierdzę, że wyjście, które zaproponowałem jest idealne, ale sam chyba przyznasz, że z Megane da się wyciągnąć więcej niż pokazał nam zespół La Quementa. I taki własnie był mój zamiar.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar thermano
    Auto
    Fiat Bravo Sport 1.9 MJ 150 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Puszek Zobacz posta
    A mocno Cię zaskoczę, jeśli powiem, że wcale? Z drugiej strony Bravo podoba mi się do tego stopnia, że mogło przeniknąć do projektu w formie przekazu podprogowego. A opadający dach jest identyczny z tym w oryginalnym Megane. Wyraźnie zaznaczyłem przecież, że żadnym zmian w bryle nie było.
    No patrząc na tylną klapę ewidentnie podświadomość połączyła Cię z bravo

Co do linii bocznej - to ona jest idento jak w bravo , bo ... taka tendencja i już . Wiele jeszcze takich zobaczymy .

Co do krytyków tematu - ludzie nie czepiajcie się , co to za bezsensowne gadanie , że szkoda czasu itd. ? To nie szkoda Wam czasu , żeby tu siedzieć i pisać , że temat jest bez sensu . Nie udzielajcie się z nim a nie marudzić .

Czepianie się , że jest tu pokaz klakierów Puszka też jest kretyńskie . No bo jeśli podoba mi się jego wizja , to mam go za to zjechać ? Zrobię to jak spieprzy wizję .
    Czy jeśli jest temat o jakimś aucie które większości się podoba to jest to festiwal klakierów ? Proszę Was ...

A kto powiedział , że Puszek jest autorytetem ? On od tego ma forum , żeby przedstawiać swoje własne zdanie - i robi to . A może nasi marudni krytycy pokażą swoje wizje ?? :>
    " Jak pięknie się różnimy ..."

Uprawnienia umieszczania postów