Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 27 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 262

Wątek: 2009 Porsche Panamera

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie 2009 Porsche Panamera

I w końcu pojawiły się pierwsze oficjalne teasery Panamery:

(c) autoblog
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

pokazali sam przód bo boją się reakcji ludzi na tył - nie chcą spowodować masowego zwrotu zawartości żołądka i masowego płaczu oraz zgrzytania zębów u fanów Porsche
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Szkoda że to auto tak długo jest szykowane. Jak go już pokażą to pewnie już niczym mnie nie zaskoczy.
    W sumie już nawet teraz mam wrażenie jak by Panamera była już ładnych parę lat produkowana.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Kurka, Porsche zawsze robiło najbardziej dopracowane i bezawaryjne modele i da sie zrozumieć lata testów, ale czy to usprawiedliwia taki wybryk jak Panamera?
    Cayene przebolał świat, ponoć ma być diesel Cayene a to już cios.
    Aston reaktywuje Lagonde i bedzię Aston Rapid, ale tam to wygląda i przystaje do AM takie nadwozie.
    A tutaj?
    Fakt JDM, spece od marketingu dali teaser z frontem, bo tył jak wiemy bedzię...inny niż można by oczekiwać xP
    Potem bedzię hybryda Panamery, diesel w Cayene, 4 cylindry w 911 i koniec świata

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Jako uzupełnienie news Dominika pt. Porsche Panamera GT - po raz pierwszy oficjalnie.

Domyślnie

Myślę, że w tym co napisał M&M jest bardzo dużo racji. Ogólna linia samochodu była zaprojektowana już jakiś czas temu, przez co na dzień dzisiejszy już tak nie zaskakuje. A do czasu premiery zdąży się pewnie zestarzeć.
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    Szkoda że to auto tak długo jest szykowane. Jak go już pokażą to pewnie już niczym mnie nie zaskoczy.
    W sumie już nawet teraz mam wrażenie jak by Panamera była już ładnych parę lat produkowana.
    Każdy samochód jest tak długo szykowany. Lecz w przypadku innych projekt nie jest tak bardzo szary. A spowodowane jest tym że Porsche cały czas badało rynek jak by nie było do końca przekonane swojego kroku.
    Newsa nie bede komentować bo na zdjęciu mniej widać niż na żucia z góry ukazującym mechanizmy systemu hybrydowego z początku roku.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Oficjalna strona modelu: http://www.porsche.com/panamera

Promocja auta z prawdziwego zdarzenia ma ruszyć 20 października - być może zostaną w niej użyte zdjęcia ukazujące całość...

Domyślnie

widać że Porsche uparcie stosuje - po lifcie Cayenne - strategie pokazywania zdjęć na których nic nie widać, dobre bo stopniuje napięcie, marketingowo świetne ...tylko czasem dobrze jak za marketingiem idzie dobry ładny produkt, a tutaj z tym ładny może być problem :/
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

hmm, ciekawe. Porsche to akurat taka marka, że wszysycy o niej słyszeli, wszyscy o niej mówią a mają Porsche tylko nieliczni ...i oby tak zostało. Moim marzeniem jest "zwykła" 911 - ale do jej posiadania trzeba się przygotować nie tylko finansowo ale i mentalnie.. no w każdym razie jeszcze nie teraz....
    ...................f*..perfect

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów