Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 27 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 262

Wątek: 2009 Porsche Panamera

Domyślnie

Poczciwa Warszawa Garbuska z "kóńmi". Na zdjęciach wygląda koszmarnie (podobno będzie opcja "maskowanie jak w prototypie" ), mam jednak nadzieję, że przyjrzenie się Panamerze na "żywca" przyniesie lepsze samopoczucie...

EDIT Po ponad 3,5 roku Panamera wreszcie w dziale "Nowości i premier".

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Ciekawi mnie jedna rzecz: czy będą szyby bez ramek ( Wygląda na to, że nie )
    To jeszcze może uratować ten samochód :lol:

Przód jest ładny, tył nie, a linia boczna do słupka B uchodząca, lecz im dalej tym gorzej...szkoda, jakby "wyciągnąć" jej to spasłe dupsko wyszłoby ładne, 4 drzwiowe Coupe.

Domyślnie

Niestety są ramki szyb Razorku:

Cytat Zamieszczone przez RX-7 Zobacz posta
    Spyshoty:

(c) leftlanenews

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Cwelnia z grzybnią, do tego klapa tylna jak w Lagunie 5d ??:
    VW może robić niedrogie Fourdoor Coupe, które przy Panamerze jest ładne i nie ma ramek, a Porsche nie może...

Wiem oczywiście, że to lepiej ze względu bezpieczeństwa i hałasu przy dużych prędkościach, ale na litość ! Takie detale stanowią również o charakterze samego samochodu Poczekamy na odpowiedź Porsche AD tych wycieków, może jeszcze nas czymś zaskoczą pozytywnie - jednak na pewno nie wnętrzem

Awatar roberto_nfs
    Auto
    .

Domyślnie

Uwaga! Uwaga!
    Ja, w miarę zaciekły krytyk Porsche, a już na pewno nie zwolennik nudnych 911 i wszystkiego innego, co z Zuffenhausen pochodzi, a wygląda właściwie tak samo, czy ma prześwit 12, czy 312 mm stwierdzam niniejszym: IMO nie jest źle!!!. Może poza tym, że garb rzeczywiście z profilu trochę nie wygląda. Ale reszta... tył jest w porządku, przód troszku nawiązuje do samochodu, który uwielbiam - Carrery GT, wnętrze na spy shotach też w miarę mi odpowiadało. Nie znaczy to, że posiadając odpowiednie fundusze pobiegłbym do salonu Porsche żeby zostawić tam ciężkie pieniądze w zamian za Panamerę, ale znaczy to, że jak zobaczę ją na ulicy to na pewno nie zwymiotuję, a pewnie nawet się obejrzę. IMHO Porsche jakoś wybrnęło z trudnej sytuacji. Chyba czytali fora samochodowe i wiedzieli, co ludzie sądzą o spy shotach.

I na koniec jeszcze jedna uwaga, chyba ważna biorąc pod uwagę, że wypowiadam ją właśnie ja (sorry za nieskromność): w porównaniu do Lamborghini Estoque, to jest rewelacyjna!!!
    Lamborghini. Do You dare?

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Jest piekna ;] Nie wiem o co wam chodzi ? Czego sie po tym aucie spodziewaliscie ? Przeciez od poczatku bylo wiadomo, ze to bedzie wygladac jak 911 z dodatkowymi drzwiami i tak wlasnie jest ;]

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Piękny to jest Aston Martin
    Panamera co najwyżej może być ładna

Dla przypomnienia jeszcze jedno, trochę zapomniane zdjęcie:

Auto
    *

Domyślnie

Wszystko z moimi oczekiwaniami. Totalna szkarada, na dodatek kopnięta w zad. Tyle lat poświęconych na opracowanie glisty. Po prostu śmiech na sali. Rapide i Estoque zjadają ją na śniadanie.
    konto zamknięte

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Tak z pewnoscia modele, ktore nie istnieja i nie wiadomo czy kiedykolwiek powstana zjadaja ja na sniadanie ;] Porownajcie ja z tym co jest w tej chwili na rynku ;]

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Mówcie co chcecie, mi się mimo wszystko podoba Nie jest ideałem, to jasne, tak samo 911 nie jest wzorem piękna, ale i tak ja kocham. Czuć w niej ducha Porsche i tylko to jest istotne. I wcale nie widzę w niej bezpośredniego konkurenta dla Rapide czy Estoque, a tym bardziej sensu ich porównywania. Srebrną Panamere Turbo poproszę

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów