Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 108

Wątek: Jestem tu nowy...

Auto
    nissan almera n16 1.5

Domyślnie

Witam Wszystkich!
    Nazywam się Tomek, ponoć przeżywam najlepszy okres w życiu jestem studentem, studiuje Logistykę. Zainteresowania oczywiście Motoryzacja, TG, książki, muzyka.
    Jeżdżę "Różowiutkim, Maliną" czyli Fiatem CC 700 97r. kolor tak zwany "majteczkowy" czyli różowy metalic.

Od jakiś dwóch lat prawie codziennie odwiedzam wasz portal ale jakoś dopiero od jakiegoś czasu jestem czynnym członkiem

pozdrawiam

Awatar k2amil
    Auto
    Mondeo MK2 1.6

Domyślnie

Witam!
    Mimo, że poprzedni post został napisany 4 miesiące temu, postanowiłem przywitać się w tym temacie
    Przeglądam forum od około 2007 roku(wiem-strasznie długo :P ), ale dopiero teraz(kiedy w końcu mam swoje 4 kółka) postanowiłem się zarejestrować. Wcześniej na forum zarejestrowany był mój ojciec. Napisałem z jego konta kilka postów (mam nadzieje, że mi to wybaczycie ).
    Nazywam się Kamil, mam 21 lat, jestem z Ełku, ale studiuję w Gdańsku (Mechanikę i Budowę Maszyn)
    Pozdrawiam

Auto
    Opel

Domyślnie

Witam, jestem Wojtek, mam 18 lat interesuje się motoryzacją, fotografią, modelarstwem i kolarstwem.

Auto
    2003 Mitsubishi Carisma 1.9 DID Comfort / 2003 Mazda 6 1.8

Domyślnie

Z góry sory za mega odkop, mam nadzieję, że mi wybaczycie Mam na imię Wojtek, autogalerię przeglądam od około 5 lat niemal codziennie, jednak dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować Mam 18 lat, w przyszłym roku zamierzam zostać studentem politechniki poznańskiej (jak dobrze pójdzie ). Mam prawko od ponad pół roku. Jeżdżę Mazdą 6 rodziców, chociaż w sumie ja nią więcej jeżdżę niż oni. W wolnym czasie zaprezentuje ją tutaj. Jeszcze raz sory za odkop, mam nadzieje, że wkręcę się w pisanie na forum. Pozdrawiam wszystkich

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

Cześć jestem se7en, nie piję od 2 lat, dziękuję za uwagę
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Witamy!

Cytat Zamieszczone przez Wojas Zobacz posta
    Z góry sory za mega odkop
    Słabo się postarałeś: http://www.autogaleria.pl/forum/show...vel-Award-2012

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

To w sumie przywitalnia, więc taki odkop to nie odkop
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Witam.
    Mam na imię Mariusz, siedzę głównie w japońskiej motoryzacji, na obecną chwilę to moja pasja, tzn. mam na myśli "starsze" samochody. W wolnych chwilach lubię o nich czytać i pisać.

Domyślnie

witam jestem pawel rowniez jestem tu nowy postanowilem tu wejsc gdyz szukam jakiegos fajnego autka dla mojej rodzinki

Awatar Kosta
    Auto
    '92 Corolla VII

Domyślnie

Witam wszystkich!
    Nazywam sie Michal, czytam wszystkie testy AG od ok. 8 lat, takze dyskusje na forum. Z zawodu i zamilowania informatyk-administrator. Kocham samochody i piekne kobiety Moje zainteresowania (poza wymienionymi) to historia, polityka i akwarystyka
    "Bad as I wanna be!"

Uprawnienia umieszczania postów