Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 108

Wątek: Jestem tu nowy...

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Będziesz duży, to ci wytłumaczymy co to znaczy "rozdziewiczyć".
    Achaaaaaa to o to chodzi Ale czemu akurat "roz" Myślałem że kolega popełnił błąd, jakąś literówkę, a tu takie rzeczy:P To rozdziewiczenie to mi się wydaje że następuje wraz z pierwszym postem;p

Awatar Bart3kk
    Auto
    Astra J 1.4T 18' & Kia Rio III 17' 1.2MPI

Domyślnie

Kłapek mówiąc prościej DEFLORACJA:P
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

https://autogaleria.pl/forum/showthr...-1-4TURBO-2018
    OPEL ASTRA J SEDAN 1.4T 140KM 2018

Awatar kCk
    Auto
    207 '10 & Clio '11

Domyślnie

kuźwa, gdybym wiedział, że mój bogaty zasób słownictwa wywoła taką dysputę to bym się 3 razy zastanowił zanim użyłbym tego nieszczęsnego słowa..

I jak to dobrze podsumował Q-Taz po pierwszym razie już się nie jest dziewicą a potem jest się tylko co raz lepszym kozakiem!

pozdro dla uważnych na biologii

Auto
    Solaris Urbino 18

Domyślnie

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Na forum to trafiłem jakieś 2 lata temu, ale uznałem, że warto wcześniej trochę poczytać i poznać styl innych userów oraz troszkę dorosnąć Wiem o Was więcej niż się Wam wydaje

Interesuję się głownie motoryzacją państw Demokracji Ludowej oraz motoryzacją włoską. Sam jestem wożony włoskim pojazdem, trzecim z kolei w rodzinie. Na codzień podróżuję żółtym Solarisem Urbino 18, którym to dostaję się w okolice mojego liceum. Optymistyczny termin otrzymania prawa jazdy to czerwiec tego roku, ale jak znam życie odwlecze się to trochę w czasie. Mam nadzieję, że nie będę robił gigantycznych badań archeologicznych w tematach sprzed kilku lat.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Witamy nowego user'a
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar Cento
    Auto
    Volkswagen Golf II 1.6 D

Domyślnie

Przyznam, że dopiero dziś ten wątek zauważyłem.

Nazywam się Mikołaj, jestem z Siemianowic Śląskich, mam 18 lat, interesuje się motoryzacją, historią najnowszą, polityką, PRL-em. Jeżdżę Volkswagenem Golfem II, którego możecie zobaczyć klikając w link w moim podpisie. Lubię pisać o samochodach, z samochodami wiążę swoją przyszłość. Zawodem moich jest dziennikarstwo motoryzacyjne albo posada sprzedawcy w salonie Fiata. Moim wymarzonym samochodem jest czerwone Cinquecento 0.7 ED.
    Marzenia, niczym uśmiech kobiety, potrafią dodać skrzydeł. Golf, jak dobrze że ciebie mam :-).

Mój Volkswagen, mój wehikuł czasu: http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=16171

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

No offence, ale takie info jak imię, posiadany pojazd, miejsce zamieszkania powinniśmy zamieszczać w temacie ' cała prawda o nas ' a tu tylko że jest się nowym, i jak często zamierza się udzielać mi forum...

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

No coś Ty, Kłapek.
    A co chłopaki mieli napisać? "Jestem nowy, mam zamiar pisać codziennie." I tyle? Prędzej by to za spam uznano, niż wypowiedź w tym temacie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kłapouchy Zobacz posta
    No offence, ale takie info jak imię, posiadany pojazd, miejsce zamieszkania powinniśmy zamieszczać w temacie ' cała prawda o nas ' a tu tylko że jest się nowym, i jak często zamierza się udzielać mi forum...
    Najpierw Kłapek przeczytaj post założyciela tematu, a potem zabieraj głos w dyskusji, OK?

Cytat Zamieszczone przez Doktorek Zobacz posta
    W TYM TEMACIE MOGĄ SIĘ PRZEDSTAWIĆ NOWI UŻYTKOWNICY FORUM AutoGALERIA

1. Przedstaw się
    2. Napisz parę słów np. o swoim samochodzie i skąd jesteś *
    3. Czy masz zamiar często przebywać i wypowiadać się na forum

* nie jest wymagane

Tu jest wstępny regulamin :

http://www.autogaleria.pl/forum/view...?t=150&start=0

Auto
    Opel Vivaro 1.9 dti

Domyślnie

Witam wszystkich forumowiczów. aG przeklądam od 3 miesięcy, ale dopiero teraz się zmobilizowałem do wzięcia aktywnego udziału w dyskusjach. Mam na imie Wojtek, pochodzę z podkarpacia. Już od kilku lat mieszkam w wawie, przyjechałem tu na studia, później zacząłem pracować i na razie zmiany się nie zapowiadają. Jeżdżę vectrą b elegance po lifcie 2.2 '01 w benzynie i gazie brc. Forum przeglądam prawie codziennie, więc myślę że moje posty też dosyć częsty bedą się pojawiać

Uprawnienia umieszczania postów