Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: 2008 Honda City

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

Autko bardzo fajne, lepsze od obecnej wersji, tylko tył przypomina mi jakieś inne auto. Mogliby go jeszcze trochę wygładzić po linii bocznej, wyglądał by bardziej sportowo, ale po co w końcu to Honda Miasto

Awatar Jacobser

Domyślnie

I za to, a właściwie za takie auta kocham Hondę. Niby zwykły mieszczuch, auto niskobudżetowe, ale jednak ma ten charakter, tą zadziorność, która cechuje markę. Co prawda obecne City psuło wizerunek, ale na szczęście to już za nami. Nowy model zbliżył się znacząco do Civic, a z przodu upodobnił do również debiutującej Insight.

Auto
    renault clio

Domyślnie

Wygląda o niebo lepiej niż poprzednik.Wnętrze zdaje się być przyjemne,mam nadzieję, że i cena taka będzie, chociaż i tak go nie kupię...

Awatar thermano
    Auto
    Fiat Bravo Sport 1.9 MJ 150 KM

Domyślnie

Niesamowita zgodność , mało które auto ma tak zbliżone oceny - tak samo krytykowany i za to samo poprzednik - i zgodnym chórem chwalony następca . Brawo dla Hondy - odeszła od wizerunku tureckich aut dla III świata typu stare City , Thalia czy Albea ...
    " Jak pięknie się różnimy ..."

Awatar Tomasz Jasiński
    Auto
    ...

Domyślnie

Podoba mi się! Stara Honda City mimo swej brzydoty była częstym widokiem na naszych drogach. Zdecydował o tym duży bagażnik, logo Hondy i pewnie przystępna cena. Model po FL ma szanse podtrzymać ten sukces, albo nawet i odnieść jeszcze większy. Samochód w końcu zyskał na urodzie.

Awatar miniss4
    Auto
    Fiat Bravo 1,6 16V

Domyślnie

No, nareszcie... stare City nie pasowało stylistycznie do palety Hondy. Teraz nie wygląda juz jak ubogi krewny, tylko prawdziwa Honda mi soobiście tył przypomina poprzedniego Lancera....

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kłapouchy Zobacz posta
    Autko bardzo fajne, lepsze od obecnej wersji, tylko tył przypomina mi jakieś inne auto. Mogliby go jeszcze trochę wygładzić po linii bocznej, wyglądał by bardziej sportowo, ale po co w końcu to Honda Miasto
    Mnie tylne swiatla przypominaja te z BMW 3 ;]

Domyślnie

a ja tam nic nie mam do obecnej hondy city , no moze faktycznie za małe kółka ma ale za to nowa mozna miec juz za 41.000zl i do tego metalik , kolka zimowe i ubezpieczenie gratis

Domyślnie

Zapraszam do komentowania newsa Krzysztofa Słomskiego pt. Nowa Honda City - W Polsce od 52 900 zł.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Jak na sedana B to prezentuje sie bardzo dobrze. Sylwetka jest zwarta i dynamiczna i nie ma juz tego kapeluszniczego stajlu poprzedniego modelu. Wnetrze tez moze zachwycic. Przy tej cenie wydaje sie byc rozsadna propozycja choc bedzie raczej rzadkim widokiem na aszych drogach.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów