Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: SWAP silnika od hondy integry do civica V

Auto
    honda civic V

Domyślnie SWAP silnika od hondy integry do civica V

Piszcie jakies linki z takimi artykułami sam probuje takiego SWAPu ale nie wiem co mi bedzie do tego potrzebne... JDM love!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

domyslam sie, ze chodzi Ci o B18C6 ? Jesli tak do do budy Civica V jest on w sumie plug and play ;] Pewnie poczarowac trzeba bedzie z kolektorem, wydechem i dolotem, zeby to sie zmiescilo. Jaka skrzynie planujesz wlozyc ? Ta z Integry ? Swoja droga wiesz juz gdzie kupisz B18 ? Bo to nie jest taka prosta sprawa i imo lepiej/taniej/prosciej jets kupic B16A2/3 i pobawic sie w jakies soft turbo, w sumie nawet lepszym rozwiazaniem byloby H22A2 (chociaz tutaj wiecej spawania no i lapy Hasporta), bo B18 to raczej deficytowy towar

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

http://forum.streetshadows.pl/

popytaj ładnie panów Lemona i Goofy'ego to Ci wszystko powiedzą i do tego zrobią swap, a jak ładnie poprosisz to i samo B18 skombinują w dobrym stanie.

Sam się tego nawet nie podejmuj bo do tego trzeba mieć naprawdę sporo umiejętności. SSG to specjaliści od Hondy i tam polecam się udać.

baczek - dla chcącego nic trudnego, wystarczy spojrzeć na Markosa :d
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar baczek
    Auto

Domyślnie

JDM-san co nie zmienia faktu, ze finansowo zarowno B16 soft turbo jak i H22 wyjda lepiej niz B18 ;]

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

balistic21 nie ma sie co szczypać, kup porządną szlifierke od S2000 i wstaw centralnie, bedziesz miec extra rozkład masy, RWD i mega maszynke to przecinania ulic a tak serio: B18 chcesz zostawic seryjne zupełnie?

Pozatym, tak jak poprzednicy pisali, nie baw sie w to sam, bo to nie jest gra w bierki. Chcesz, żeby to jeździło i działało dłuzej niz przez 2K km, to idz do kogoś pro z tym bo oszczedność na robociźnie Ci sie nie opłaci w tym przypadku.

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez baczek Zobacz posta
    JDM-san co nie zmienia faktu, ze finansowo zarowno B16 soft turbo jak i H22 wyjda lepiej niz B18 ;]
    B18 bardziej rozwojowe - na przykład Dino i jego najszybsze FWD w Polsce (R.I.P.). Może kolega chce na przyszłość?

Auto
    honda civic V

Domyślnie

nie ja chce zamontowac wolnossaca jednostke 1.9 a z s2000 pasuje plug&play???. osobiscie wole sam montowac poniewaz znam polskich mechanikow, a ja mam dopiero 18 lat i bardzo dobrze znam sie na mechanice. kocham swoja honde nie oddam jej zadnym amatorom!!! myslalem nad stajnia VTG ale jak wskazuje moj wiek nie mam tyle na VTG ( pewnie taki SWAP z montarzem wyniesie mnie ok. 20000 tys. zl) dziekuje za tak wazne dla mnie informacje z fartem dobrzy ludzie

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

od kiedy B18 to 1.8? ;p z S2000 w życiu nie pasuje P&P stary - nie baw się w to sam bo szkoda dobrego silnika... lepiej oddaj do SSG - kolesie robili setki swapów na B18 (czy z Integry czy z Civica mb2) i jeśli ktoś robi swapy w Hondzie to zwykle udają się do nich... na pewno nie zedrą z Ciebie 20 tys...

Awatar baczek
    Auto

Domyślnie

tez polecam SSG ;] Mialem u nich uturbiac swojego bylego Civica 4g, tylko jakas pani mi zaparkowala na tyle W F20C/F22C1 nie ma sie co pchac, raz ze drogie to jeszcze nie upchniesz tego. Jak masz nadmiar gotowki to juz lepiej K20A. Ale ja jednak dalej bym stawial na B16, a jak Ci malo mocy to H22

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

swap na K20 będzie trzykrotnie przewyższał wartość tego Civa, to wprawdzie przyszłość swapów, ale póki co to trzeba mieć lekko 25 tys. na to ;p

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów