Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Oszczędzanie paliwa - autostop

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

I kwestia szczęścia również
    Ja pare razy brałem na stopa z przystanków PKS ludzi i nic sie nie wydarzyło, raz nawet 5 harcerzy wziąłem na raz we 4 z tyłu siedzieli, niezły ubaw miałem patrząc w lusterko jak się ściskają.

Nie miałem serca w taką pogodę ich zostawić na przystanku PKS na zadupiu, gdzie nie było nawet wiaty a lało, wiało i było z 7 stopni, poza tym raczej w taxówkę się nie bawię

Auto
    ford

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    a tam... znam osoby, które stopem całą europę zjechały i nigdy nad wyraz długo nie czekały na transport. Mój rodzony ojciec, tylko w czasach dawnych miesiąc po Rumunii zasuwał stopem. Ani on nikogo nie napadł ani jego nie napadli... kwestia podejścia po prostu.
    heh ja swego czasu z kumplem pojechałem całkowicie w ciemno do Manchesteru i na miejscu uświadomiliśmy sobie, że nie mamy gdzie spać Ostatecznie zostaliśmy przygarnięci przez ochroniarza-murzyna z dworca kolejowego. Na początku strach- kumpel nawet z nożem spał ale okazało się, że to rzeczywiście dobry i sympatyczny człowiek był. Na zachodzie działa wiele stron podobnych do wspolnejpodrozy, a sam znam kilka osób, które korzystaja z hospitalityclub i dzięki swojemu nastawieniu i odwadze zwiedzili wiele miejsc, o których inni mogą tylko pomarzyć...

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kłapouchy Zobacz posta
    No tak, ale mcdonald ma takie zalety że nawet jak się nie ma kasy to zjeść można;ppp http://pl.youtube.com/watch?v=GrJKQTVGyZI
    W polsce przewidzieli, ze nasz sprytny narod na to wpadnie i w pierwszym okienku dostajesz paragon, na podstawie ktorego wydawane jest jedzeniu w okienku numer 2.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów