Tak, w Japonii jest magazyn pełen Nissanów R32, R33 i R34. Wszystkie są na sprzedaż

Nissan R32, R33 i R34 na sprzedaż w Japonii, do tego w dobrym stanie i jeszcze lepszej cenie? Tak, jest tam pewien magazyn wypełniony takimi autami.

Okej, na widok tego miejsca włączył mi się mały ślinotok. Wyobraźcie sobie, że w Japonii jest mały magazyn. Ot, budynek jakich wiele w okolicy. Jego zawartość jest jednak unikalna. W środku znajdziecie bowiem "zafoliowane" auta. Nissan R32, R33 i R34 na sprzedaż w świetnej cenie i w dobrym stanie? To brzmi jak sen pasjonata japońskiej motoryzacji. Stan tych pojazdów jest różny - niektóre domagają się większych poprawek, ale wiele z nich to naprawdę dobrze utrzymane samochody. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ceny oferowane przez sprzedawcę są naprawdę rozsądne.

Niektóre z tych Nissanów R32, R33 i R34 można kupić za mniej niż 10 000 dolarów, co przy aktualnym popycie na te auta jest wręcz rewelacyjną ofertą. Za całą "kolekcją" stoi japońska firma Trust Kikkau, zajmująca się sprzedażą i dystrybucją nowych oraz używanych części do różnych japońskich aut, z naciskiem właśnie na Nissany.

Youtuber SAMMIT w swoim filmie przedstawia całą ofertę aut oraz prezentuje formę sprzedaży tych samochodów. W gamie jest dużo wolnossących lub mniej rozchwytywanych wersji tego auta, stanowiących jednak świetną bazę do dalszych modyfikacji. Nissan R32, R33 lub R34 to coraz chętniej wybierany samochód kolekcjonerski, nawet jeśli nie jest w topowym wariancie GT-R, NISMO czy V-SPEC.