ciekawostki

EcoCar Systems – Taxi przyjazne klientowi

Polska taksówka? Mercedes w Dieslu, zagazowane kombi, ew. niezmordowany VAG z TDI. Elektrycznych taksówek jeszcze nie ma – tę postać rzeczy ma zamiar zmienić spółka Green Capital City, wprowadzając na ulice Warszawy samochody oferujące nową jakość w dziedzinie odpłatnego przewozu ludzi.

EcoCar System, bo tak będzie nazywać się korporacja, ma zaprowadzić europejskie standardy na polskich ulicach. Już w pierwszym kwartale 2012 roku na ulice Warszawy wyjadą białe Fordy Mondeo, oklejone miejscami na zielono – takie barwy będą wyróżniać taksówki EcoCar. Na początek będą to Fordy Mondeo, które – w trosce o ekologię – zostaną wyposażone w instalacje gazowe, a niektóre egzemplarze przejdą całkowitą konwersję na napęd elektryczny. Wszystkie komponenty nowego układu będą produkowane w Polsce i wedle zapewnień Magdaleny Bajskiej, dyrektor marketingu spółki, będą jednymi z najbardziej zaawansowanych technicznie konstrukcji tego typu.

Taksówki będą nie tylko „zielone”, ale i wygodne dla pasażerów – na tym polu przewidywany jest zupełnie nowy standard. W każdym aucie zostanie zainstalowany ekran LCD, na którym będzie można korzystać z Internetu, oglądać telewizję czy przeprowadzić wideo-konferencję. Oprócz tego, dostępna będzie sieć Wi-Fi, jeżeli ktoś pragnąłby pracować na swoim komputerze. Samo składanie zamówień odbywać będzie się przez Internet lub telefon. Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest podanie przez system ceny za całą podróż już na etapie składania zamówienia.

Spółka Green Capital City podkreśla, że zależy jej na opinii klientów, aby stworzyć doskonałą korporację taksówkarską, dopasowaną do klientów. Każdy korzystający z usług EcoCar System będzie mógł więc podzielić się wrażeniami i uwagami, które mają zostać potraktowane poważnie i rozpatrzone. Obecnie trwa nabór do nowej korporacji – każdy, kto posiada licencję taksówkarską może próbować swych sił w procesie rekrutacji.

Dyskusja

komentarzy