ciekawostki

Lamborghini Huracan do wygrania w konkursie. Jedynym właścicielem auta był Papież Franciszek

Wydając raptem kilkadziesiąt złotych możesz wziąć udział w losowaniu nowego Lamborghini Huracan. Co więcej, pierwszym właścicielem auta był sam Papież Franciszek.

Kojarzycie białe Lamborghini Huracan LP580-2 ze złotymi detalami? Włoska firma przekazała ten samochód Papieżowi Franciszkowi, a Watykan następnie zlicytował auto. Za ponad 3 miliony złotych trafiło ono do nowego właściciela. Jak się okazuje znowu trafiło na rynek – tym razem jednak jako element loterii Omaze, organizowanej przy pomocy Lamborghini.

Jak wziąć udział w losowaniu? Wystarczy kupić losy. Są one wycenione odpowiednio na 10, 25, 50, 100, 250, 500, 1000, 2500 i 5000 dolarów. Najtańsza oferta to 100 losów, najdroższa – 50 000 losów. Dochód z loterii nie trafi jednak do kieszeni organizatora, a zostanie przekazany fundacji, która zajmuje się odbudową miejscowości, które ucierpiały w efekcie wojny lub innych kataklizmów.

Co więcej, odbiór wygranego Lamborghini będzie unikalną uroczystością, bowiem kluczyki do auta przekaże sam Papież Franciszek w towarzystwie prezesa Lamborghini, Stefano Domenicaliego.

Więcej o loterii możecie przeczytać na stronie organizatora.

Dyskusja

komentarzy