ciekawostki

No, po prostu szok!

Citroen C2 jest świetny do miasta i na zakupy. Ale nie C2 VTR SQ Plus. Ten kosztuje 627 480 PLN, wygląda jak nie z tego świata, daje więcej czadu niż niejedna dyskoteka i jest tak prowokacyjny/oszałamiający/niesamowity/kos- miczny, że cała reszta się do niego nie umywa.

System stereo Alpine z nieco innej niż zwykle C-dwójki jest wart prawie 130 tys. PLN. W cenie jest 20 głośników, 8 subwooferów i 11 wzmacniaczy. Wszystko to generuje 15 780 watów. Czyli tyle, co dyskoteka. Jeśli więc nie zauważysz na drodze C2 Made by SQ Plus (co może być niemożliwe przez 20-calowe koła i wydechy jak z silnika odrzutowego), to z pewnością go usłyszysz. Nie ma bata!

Schizofreniczny lakier jest warty 87 150 PLN. Do tego przenikliwe oświetlenie i niemalże szatański/grzeszny/niemoralny samochód gotowy! Ile wydano na wykończenie wnętrza, nie wiadomo. Efekt jest jednak zatrważający! Centralnie umieszczony wolant żywcem wyjęty z samolotu, siedzenie kierowcy niczym z bolidu F1 i pełno monitorów na desce są tak normalne i oczywiste w tym aucie, jak namiętnie czerwone usta gwiazdy porno. Dupereli typu uchwyt na puszki czy chłodzony schowek nie przewidziano. Podobnie jak produkcji seryjnej.

Komentarze nt. Citroena C2 VTR SQ Plus na naszym forum.

Dyskusja

komentarzy