nowości i premiery

BMW Serii 1 Sedan może trafić do Europy

BMW Serii 1 Sedan zostało stworzone z myślą o rynku chińskim. Model ten może jednak trafić niebawem do europejskiej oferty tego producenta.

W Niemczech przyłapano zamaskowany egzemplarz tego auta. Niemcy w widoczny sposób odświeżą front i tył, upodobniając go do pozostałych modeli tej marki. BMW Serii 1 Sedan konstrukcyjnie jest mocno zbliżone do nadchodzącej nowej Serii 1 – tutaj także zastosowano przednionapędową platformę z MINI/BMW X1/Serii 2 AT. Oznacza to więc, że auto będzie można stosunkowo łatwo dopasować do europejskiego wariantu. W ten sposób producent z Bawarii mógłby stanąć do walki z Audi A3 Limousine i Mercedesem Klasy A Sedan.

BMW Serii 1 Sedan niedawno trafiło także na rynek brazylijski. Model ten wielokrotnie fotografowano już w Niemczech, gdyż część testów przeprowadzano właśnie w tym kraju. Teraz, po premierze Klasy A Sedan oraz nadchodzącej nowej generacji A3, w gamie której również nie zabraknie wersji Limousine, decyzja BMW miałaby sporo sensu, a taki samochód – wbrew pozorom – mógłby zyskać sporą popularność.

Bryła BMW Serii 1 Sedan jest wyjątkowo spójna i atrakcyjna. Po liftingu pojawią się tutaj nowe lampy przednie z charakterystycznymi ledami do jazdy dziennej. Tylne zaś będą mocniej nawiązywały do pozostałych sedanów BMW – głównie za sprawą wzoru świetlnego.

Dyskusja

komentarzy