nowości i premiery

Citroen DS3 DS World Paris – Francja elegancja

Każdy powód jest dobry do świętowania. Citroen otworzył właśnie pierwszy salon z serii DS World Paris poświęcony tylko i wyłącznie modelom DS. Z tej okazji Francuzi postanowili wypuścić limitowaną edycję DS3, która ma uwodzić luksusem i elegancją na najwyższym poziomie.

DS World Paris to specjalny salon przygotowany tylko i wyłącznie pod kątem sprzedaży modeli serii DS. Ma się wyróżniać eleganckim, wysmakowanym wnętrzem i indywidualnym podejście do klienta znanym dotąd z salonów luksusowych marek. Producent postanowił uczcić to wydarzenie wypuszczając specjalną edycję DS3.

Samochód swym wykończeniem ma nawiązywać do architektury Art Deco i uznanej francuskiej sztuki rzemieślniczej. Nadwozie auta pokryto szarym matowym lakierem, z który kontrastuje dach i obudowy lusterek barwy brązowej Trinitario. Odnajdziemy ją także na 17-calowych alufelgach, które dodatkowo zyskały efekt brylantu.

We wnętrzu skóra Nappa pokrywa fotele, podłokietnik, mieszek dźwigni zmiany biegów oraz deskę rozdzielczą. Barwa to wspomniany wcześniej brąz, z którym kontrastują beżowe szwy. Powstanie tylko 15 sztuk DS3 DS World Paris, a każda oznaczona będzie tabliczką wykonaną z burgundzkiego drewna umieszczoną na desce rozdzielczej. Drewniane wykończenia znajdziemy także na drzwiach.

Dyskusja

komentarzy