nowości i premiery

Kia cee’d facelifting – Rodzinne podobieństwo

Cee’d zapoczątkował erę odrodzenia koreańskiej motoryzacji. Niezbyt poważane, budowane własnymi siłami lub na licencji innych marek pojazdy zostały zastąpione autem, które bez strachu mogło stanąć w szranki z europejską konkurencją. Teraz kompaktowa Kia przechodzi swój pierwszy lifting.

Jak na razie Koreańczycy zdecydowali się na ujawnienie niewielu szczegółów. Raptem jedno zdjęcie pozwala w pewnym stopniu zorientować się w zmianach nadwozia. Widać, że auto po liftingu ma zmieniony przód, z nowym grillem, który nawiązuje do swych młodszych braci: Soula czy też Koup. Na pewno dzięki temu przód zyskuje więcej charakteru i dynamizmu. Szkoda tylko, że światła nijak pasują do tego image’u. Nie wiemy także, czy w tylnej części nastąpiły jakieś zmiany.

We wnętrzu firma zapowiada przemodelowanie środkowej konsoli, a także pojawienie się nowego zestawu audio wraz z systemem Bluetooth. Premiera Kii cee’d po faceliftingu nastąpi na salonie samochodowym we Frankfurcie. Wraz z nią zadebiutują dwa zupełnie nowe pojazdy. Czekamy z niecierpliwością.

Dyskusja

komentarzy