nowości i premiery

Kia Picanto debiutuje z pakietem Kia Lotos Race

Jesteś fanem wyścigów Kia Lotos Race? Chciałbyś by twoje auto przypominało modele rywalizujące w tej serii? Koreańczycy mają dla Ciebie propozycję. W ofercie debiutuje właśnie pakiet Kia Lotos Race dzięki któremu mała ‚kijanka’ ma szansę stać się podobną do wersji torowej.

Kia Lotos Race to wyścigowa seria, która od kilku lat organizowana jest przez koreańską markę. Ścigają się w niej identycznie przygotowane modele Picanto, a zawodnicy rywalizują na torze Poznań oraz na torach w Niemczech, Czechach, Słowacji, Austrii i Węgrzech. Często towarzyszą one innym wydarzeniom, m.in. serii DTM, mistrzostwom świata FIA GT czy mistrzostwom Europy wyścigów ciężarówek.

Seria ta cieszy się dużą popularnością w naszym kraju, a teraz dla wszystkich fanów producent przygotował ciekawą niespodziankę. To pakiet stylizacyjny Kia Lotos Race, który upodabnia Picanto do pojazdów rywalizujących w tej serii. W takiej konfiguracji dostępne są wyłącznie Picanto 3D w kolorze białym z silnikiem benzynowym 1.2 o mocy 85 KM z manualną skrzynią biegów.

Auto wyróżnia się pakietem ospojlerowania, który obejmuje zmodyfikowane zderzaki, a także nowe progi. Do tego dochodzą specjalne naklejki oraz alufelgi ATT. Obuto je w opony wielkości oponami 195/45 R15 Barum Bravuris 2, identyczne z używanymi w wyścigach. Progi tej wersji posiadają chromowane nakładki z logo mistrzostw oraz tak samo oznakowane welurowe dywaniki. Tak wyposażone auto wycenione jest na 41 690 zł.

Dyskusja

komentarzy