nowości i premiery

Nissan 370Z – Nic nowego

Nissan postanowił zmodyfikować swoje sportowe Coupe – 370Z. Zmian jest niewiele i tak naprawdę ograniczają się tylko do nadwozia oraz wnętrza. Ale dzięki nim auto zyskuje świeżość, która ma mu pozwolić na zdobycie serc i portfeli potencjalnych klientów. Czy się uda?

Nissan 370Z nie zestarzał się aż tak bardzo. Tak naprawdę, produkowany od czterech lat model najwięcej tracił, gdy spoglądało się na niego z przodu. I pewnie właśnie dlatego ta część nadwozia została poddana modernizacji. Konkretniej, Japończycy wymienili przedni zderzak i wpasowali weń LED-owe światła do jazdy dziennej.

Przy tej okazji paletę barw nadwozia uzupełniono o dwa nowe kolory: Meguma Red i Midnight Blue. Ci, którzy lubią, gdy ich auto naprawdę dobrze wygląda, mogą sobie teraz zamówić nowe, 19-calowe alufelgi. Za nimi dostrzeżemy zaciski hamulców, które teraz standardowo będą lakierowane na czerwono.

We wnętrzu ograniczono się tylko do modyfikacji zegarów. Pod maską nadal czeka na nas 3,7-litrowe V6, które oddaje w ręce kierowcy 328 KM mocy oraz 363 Nm momentu obrotowego. Premiera Nissana 370Z po faceliftingu odbywa się podczas Salonu Samochodowego w Paryżu (29.09-14.10). Auto trafi do salonów sprzedaży już w październiku.

Dyskusja

komentarzy