nowości i premiery

Nissan Juke Ministry of Sound – Siła muzyki

Nissan rozszerza współpracę z firmą Ministry of Sound. Kolejnym owocem współpracy obu marek jest limitowana edycja modelu Juke, która, jak się pewnie domyślacie, zyska ekskluzywny pakiet muzyczny. Premiera auta w Moskwie.

Dla tych, którym branża muzyczna jest obca, śpieszymy z wyjaśnieniem, któż to jest Ministry of Sound. W skrócie to angielska firma, która zajmuje się produkcją muzyki, prowadzeniem nocnych klubów, barów i imprez na żywo, a także sprzedażą sprzętu elektronicznego i konfekcji. Przez wielu uważana jest za autorytet w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej.

I właśnie oznaczenie Ministry of Sound nosi najnowsza, limitowana edycja Juke’a. Auto oferowane będzie w dwóch kolorach, odpowiadających firmowym barwom Ministry of Sound: metalizowanym czarnym lub pastelowym białym. Wszystkie egzemplarze będą miały standardowo 17-calowe białe obręcze kół, białe klamki i białe obudowy lusterek. Za to słupek B wykończony jest czarną błyszczącą powłoką. Oczywiście na karoserii nie zabrakło logo londyńskiej firmy.

W środku również króluje biel. Tę barwę odnajdziemy na konsoli środkowej, drzwiach i szwach, które kontrastują ze skórzaną tapicerką pokrywającą fotele, kierownicę i dźwignię zmiany biegów. W kabinie znalazło się również miejsce na uchwyt na iPoda.

Wszyscy nabywcy Juke’a w edycji Ministry of Sound otrzymają również ekskluzywny pakiet muzyczny. W jego skład wchodzi biały Apple iPod touch 8 GB z plikami video oraz zdjęciami Nissana i Ministry of Sound, a także z logo obu marek wygrawerowanymi na tylnej ściance. Etui na iPoda zostało pokryte lakierem Scratch Shield Nissana, na którym drobne zarysowania samoczynnie zanikają.

Kolejnym elementem pakietu są słuchawki Ministry of Sound. Oznaczono je ekskluzywnym logo Juke, a dodatkowo mają przetworniki elektroakustyczne o średnicy 50 mm i aluminiowe nauszniki zapewniające wysoką jakość dźwięku. Wraz z pakietem nabywca otrzymuje kod aktywacyjny przyznający dostęp VIP do sklepu muzycznego Ministry of Sound.

Nissan Juke Ministry of Sound ma swą światową premierę podczas Salonu Samochodowego w Moskwie (29.08-9.09). Japończycy planują wypuścić na rynek 3 tys. sztuk tego modelu. Auto oferowane będzie z wszystkimi jednostkami napędowymi dostępnymi w Juke.

Dyskusja

komentarzy