nowości i premiery

Nissan Qashqai 360 – Na bogato

Potrzebujesz sprawdzonego, dobrze wyposażonego SUV-a? Wybór masz bardzo szeroki, a teraz jeszcze się powiększa o nową wersję Qashqai. Nazywa się 360 i pragnie być połączeniem wyglądu i wyposażenia auta klasy premium z ceną na poziomie zwykłego SUV-a. Ciekawe, jak uda się pogodzić te dwie cechy?

Nissan Qashqai znalazł już ponad 1,3-miliona nabywców. I wciąż, pomimo swego wieku, jest jednym z najchętniej kupowanych modeli swojego segmentu. Teraz Japończycy postanowili zainteresować swoją ofertą tych, którzy szukają luksusowego, dobrze wyposażonego SUV-a. Dotychczas raczej nie spoglądali na Nissana, ale dzięki wersji 360 ma się to zmienić.

Rzut oka na zdjęcia pozwala stwierdzić, że nasz bohater nadal wygląda bardzo atrakcyjnie. Szczególnie z dodatkami przypisanymi odmianie 360. Należą do nich: malowane na czarno relingi dachowe i obudowy lusterek, 18-calowe alufelgi, również czarne, przyciemniane szyby, a wszystko połączone z białą barwą nadwozia, która debiutuje w palecie kolorów japońskiego SUV-a.

W środku auta czekają na nas częściowo pokryte skórą siedzenia, a materiał ten odnajdziemy również na drzwiach i zagłówkach. Czarny lakier odnajdziemy na klamkach drzwi oraz obudowie skrzyni biegów. Wyposażenie auta wzbogacono o panoramiczny dach i system AVM (Around View Monitor). Może on np. pokazać nam widok auta i jego otoczenia z lotu ptaka, dzięki kilku małym kamerom umieszczonym na zewnątrz auta.

Nissan Qashqai 360 miał swoją światową premierę podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. Samochód ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku. Wtedy też powinniśmy poznać jego ceny.

Dyskusja

komentarzy