nowości i premiery

Toyota 4Runner – Na każdą okazję

Toyota 4Runner w Ameryce umiejscawiana jest w klasie średnich SUV-ów. Na rynku obecna jest piąta generacja tego modelu, którą poddano właśnie faceliftingowi. Auto zyskuje zmienione oblicze, a także przeprojektowane wnętrze. Nie zapomniano również o nowinkach technologicznych.

Toyota zarzeka się, że 4Runner to auto, które sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Szczególnie teraz, kiedy został poddany kuracji odmładzającej. Największe zmiany zaszły z przodu pojazdu, gdzie znajdziemy zmienione światła oraz grill. Teraz samochód wygląda, jakby był mocno wkurzony i wcale tego nie ukrywał. Z tyłu zdecydowano się także na przeprojektowanie świateł, które teraz zyskują diody LED.

Spoglądając na wnętrze, od razu dostrzeżemy nowe zegary, które zyskują zmienione oświetlenie, a także przeprojektowany wyświetlacz umieszczony pomiędzy nimi. Popracowano także na wykończeniem wnętrza lepszymi materiałami. W aucie pojawia się także zestaw multimedialny Entune, a za dodatkową opłatą możemy mieć nawigację z 7-calowym wyświetlaczem.

Napęd auta pozostaje niezmienny. To 4-litrowy, benzynowy motor V6 dysponujący mocą 273 KM i 376 Nm momentu obrotowego. Z jednostką współpracuje 5-stopniowa skrzynia automatyczna. Do wyboru mamy napęd 4×2 lub 4×4. Toyota 4Runner po faceliftingu ma swą premierę podczas Stagecoach Music Festival. Auto trafi do salonów sprzedaży jeszcze w tym roku. Jak na razie nie wiadomo, ile będzie kosztować.

Dyskusja

komentarzy