nowości i premiery

VW Passat Executive i Executive Style – Więcej szyku

Luksusowe, bogato wyposażone wersje samochodu to dobry sposób na podniesienie prestiżu modelu i poprawienie wyników sprzedaży. Doskonale wie o tym Volkswagen, wprowadzający właśnie do oferty na Wyspach Brytyjskich Passata w wariantach wyposażenia Executive i Executive Style.

Na zewnątrz Executive wyróżnia się 17-calowymi obręczami ze stopów lekkich we wzorze Michigan (koło zapasowe jest również pełnowymiarowe). Gustownym dopełnieniem zewnętrznego stylu są chromowane elementy wykończeniowe, a także czarne matowe relingi dachowe w odmianie Variant.

W środku Passata odnajdziemy system nawigacji satelitarnej RNS 315 wraz z radiem DAB wyposażonym w interfejsy USB i Bluetooth oraz z możliwością podpięcia iPhone’a. Wszystko to jest sterowane ekranem dotykowym. Oprócz tego, nabywcy dwóch nowych wersji mogą cieszyć się wielofunkcyjną kierownicą obitą skórą (podobnie jak lewarek dźwigni zmiany biegów), a także elegancką skórzaną tapicerką Vienna, czy podgrzewanymi fotelami, w tym fotelem kierowcy sterowanym elektrycznie.

Z dodatków uprzyjemniających i ułatwiających podróż odnajdziemy w środku również 2-strefową klimatyzację automatyczną, sensory deszczu i zmierzchu, a także czujniki parkowania, czy tempomat. Ceny wariantu Executive na rynku brytyjskim rozpoczynają się od 20 235 funtów.

Wersja Executive Style ma odznaczać się jeszcze bardziej wyszukanym wyglądem. Zawiera ona wszystkie elementy z pakietu Executive, a ponadto obniżone o 15 mm sportowe zawieszenie, czy 18-calowe obręcze ze stopów lekkich Kansas, reflektory bi-ksenonowe, światła przeciwmgielne oraz przyciemniane tylne szyby. Dopłata względem wersji Executive wynosi 995 funtów.

Nowe wersje wyposażenia klienci zamawiać mogą od początku stycznia 2014. Nowo wprowadzone pakiety zastąpią w cenniku dotychczasowe warianty Highline, Sport i R-line.

Dyskusja

komentarzy