producenci i rynek

Kup samochód klikając myszką. Skoda uruchomi sprzedaż aut w leasingu przez internet

Zakup auta bez wychodzenia z domu? Coraz więcej firm zaczyna stosować takie rozwiązania. Niebawem dołączy do nich Skoda.

Czeska marka niebawem zaprezentuje nową platformę, która pozwoli na zakup samochodu w leasingu bez wychodzenia z domu. Rynek e-commerce w Polsce rośnie w niewiarygodnym tempie – w 2018 roku urósł on o 56% względem 2017. To tylko jeden z wielu motorów napędowych, zachęcających do wprowadzenia takiego rozwiązania. Platforma online zwiększy także komfort zakupu aut przez firmy – złożenie dużego zamówienia będzie jedynie formalnością.

Co ciekawe nowa platforma jest także dedykowana klientom indywidualnym – Ci także będą mogli skorzystać z możliwości nabycia pojazdu bez wychodzenia z domu. Działanie całej strony ma być bardzo proste. Pozwoli na skonfigurowanie samochodu oraz dobranie korzystnej i dopasowanej do potrzeb oferty leasingowej. Zainteresowany otrzyma na koniec finalną rozpiskę ze szczegółowymi informacjami na temat wysokości rat oraz wszelkich opłat. Aby domknąć transakcję trzeba będzie przesłać odpowiednie dokumenty i poczekać na akceptację ze strony firmy.

Premiera platformy online będzie miała miejsce pod koniec lutego.

Dyskusja

komentarzy