prototypy i wizje

Civic w Twoim Type-R?

Type-R to niegrzeczne wcielenie zwykłego Civika. Duża moc pod maską, świetna stylizacja, tuningowe dodatki, jedna para drzwi mniej i świetne właściwości jezdne – to jest dopiero fajny mix. Kanarkowo żółty hot hatch zadebiutował w Genewie.

Civic Type-R ma 2-litrowy silnik benzynowy o mocy 200 KM. Żadnych turbosprężarek, żadnych kompresorów, żadnych silników elektrycznych i żadnych magicznych wynalazków – czysta inżynierska poezja, precyzja oraz inteligencja. Ale moc to nie wszystko.

Honda gwarantuje, że w tym Civiku każdy poczuje się jak kierowca wyścigowy, dozna orgazmu wynikającego z pełnej symbiozy z samochodem, poczuje się wolny od wszelkich innych zbędnych bodźców i przekona się, czym jest prędkość, moc i japońsko precyzyjna jazda.

Samochód nie ma zbędnego wyposażenia – nie uświadczysz klimy, nawigacji, bezprzewodowego telefonu i elektrycznie regulowanej grubości dywaników. Tylko ty i samochód. Jeśli komuś nie przeszkadza coś takiego, proszę bardzo. Type-R zbudowany jest na bazie wersji 3-drzwiowej, która w cywilizowanych wersjach wejdzie do sprzedaży w nieco późniejszym czasie.

Komentarze i zdjęcia w temacie pt. Honda Civic Type-R Concept na naszym forum.

Dyskusja

komentarzy