prototypy i wizje

DBS. Aston Martin DBS.

Tajny agent 007 z licencją na zabijanie – James Bond – w filmie „Casino Royal” zasiądzie za sterami Aston Martina DBS. Samochód zbudowano w oparciu o model DB9 i wyposażono w niezłe wynalazki. Jest jednak problem z samym agentem…

DBS jest piękny jak każdy Aston. Bez dyskusji. Bezapelacyjnie. Absolutnie. Samochód do zadań specjalnych ma kilka dodatków i gadżetów w służbie Jej Królewskiej Mości, które jednak nie kłócą się z charakterem auta. DBS jest bardziej śmiały niż DB9, bardziej delikatny niż Vanquish i o wiele ambitniejszy, dojrzalszy niż V8 Vantage.

DBS zbawi świat dzięki wszelkiej maści wymyślnej aparaturze oraz innym tajnym i bardzo specjalnym elementom wyposażenia. Jednak w akcji zobaczymy je dopiero na ekranie kin (premiera – listopad 2006). Teraz wszystko opatrzono klauzulą „Top Secret”.

Co to dużo gadać – producenci dobrze zrobili obsadzając Astona w głównej roli samochodowej. Ale nie wyszło im chyba z Bondem… Odtwórca głównej roli – Daniel Craig – jest blondynem, nie umie jeździć autem z manualną skrzynią biegów, podczas kręcenia filmu podobno stracił dwa zęby i obsesyjnie boi się widoku broni (sic!). No mówiąc wprost – żenada jak na agenta. Fani serii 007 już teraz bojkotują film, co chwila „wjeżdżają” na bezbronnego pana Craiga i dają upust swoim frustracjom tworząc bardzo interesującą sztukę. Ty też nie lubisz blond agenta 007? Zapraszam na www.craignotbond.com

Gwoli informacji – poprzednie samochody Bonda to: Sunbeam Alpine, Derby Bentley, Aston Martin DB5, DBS, V8 Vantage, Vanquish, Toyota 2000GT, Mustang Mach 1, Lotus Esprit oraz BMW Z3/Z8/750iL.

Komentarze w temacie pt. Aston Martin DBS na naszym forum.

Dyskusja

komentarzy