tuning i modyfikacje

Teraz możesz kupić Banshee z GTA. Cena pozytywnie zaskakuje

I pamiętajcie – respekt jest najważniejszy.

Jeśli graliście w GTA, to z pewnością zawsze polowaliście na Banshee. Samochód ten był jednym z najszybszych w grze, a obecny był w serii już od kultowego GTA III. Teraz samochód ten możecie postawić w swoim garażu – nie wirtualnym, a prawdziwym.

Na sprzedaż ponownie trafił Dodge Viper, który za sprawą West Coast Customs został przerobiony na Bravado Banshee, wzorowane na modelu z GTA V. Amerykanie niemal idealnie odtworzyli auto z gry – modyfikacje są tak zaawansowane, że podjęto się nawet homologacji dedykowanych lamp przednich i tylnych. West Coast Customs całkowicie przebudowało także wnętrze, również wzorując je na tym z wirtualnego Banshee.

Twórcy auta podkreślają, że koszt modyfikacji wyniósł blisko 180 000 dolarów. Bravado Banshee, czyli Dodge’a Vipera SRT-10 (z dodatkowo podrasowanym silnikiem) można teraz dostać za jedyne 63 000 dolarów. To wyjątkowo kusząca cena jak na samochód, który nie tylko świetnie wygląda (naprawdę, przebudowa jest fantastycznie dopracowana), ale też jest jedyny w swoim rodzaju. Używany egzemplarz przejechał niecałe 14 000 kilometrów i można go kupić na portalu eBay.

Dyskusja

komentarzy