Lipsk 2010

AMI – Międzynarodowe Targi Samochodowe w Lipsku

Po raz kolejny Targi Lipskie na początku kwietnia otworzą swe podwoje dla wszystkich fanów motoryzacji. Z racji tego, że w tym roku nie odbędzie się wystawa we Frankfurcie, AMI 2010 to największe targi motoryzacyjne w Niemczech. Na zwiedzających czeka wiele nowości a na czytelników konkurs.

Blisko 500 wystawców z 20 krajów w dniach 10-18 kwietnia 2010 zapewni odwiedzającym na wypełnionych po brzegi Lipskich Terenach Targowych fascynujące przeżycia motoryzacyjne i zaprezentuje ofertę branży samochodowej w całej jej okazałości. Jak już pisaliśmy na wstępie, wśród światowych premier zobaczymy najnowsze wcielenie BMW Serii 5 Toruing. Poza tym VW zapowiedział, również światową, premierę nowego Tourana. Audi pokaże zaś model TT po face-liftingu.

W Lipsku zwiedzający będą mogli zobaczyć także wiele nowości z zakończonego niedawno Salonu Samochodowego w Genewie. Na stoiskach firm ujrzymy m.in.: Renault Megane CC, Renault Wind, Dacię Duster, Toyotę RAV4 po faceliftingu, najnowszego Forda Focusa kombi, a także wiele innych ciekawych aut.

W związku z tym ciekawym wydarzeniem mamy dla Was konkurs. Na zwycięzców czekają dwa dwuosobowe wyjazdy na targi w Lipsku oraz 10 zestawów gadżetów AMI. Zapraszamy do zwiedzania targów (bilety on-line) i udziału w naszym konkursie.

Podobne artykuły