Felietony

Drugie wydanie Cars&Coffee by DaftCafe & Motore.pl

Tomasz Zych

Piątkowy wieczór – zmeczęnie po tygodniowej harówce zaczyna osiągać zenit. Jedyną myślą jaka przychodziła do głowy było „wyłącz wszystko i śpij minimum do 12:00”. Już miałem realizować ten niecny plan gdy jak grom z nieba spada na mnie dobra nowina – w sobotę rano rozpocznie się kolejna edycja Cars and Coffee. Jedyne co mogłem zrobić to nastawić budzik oraz naszykować mój sprzęt fotograficzny.

Nie musiałem się martwić o jakość eventu, ponieważ znów stery organizacyjne trzymało DaftCafe oraz Motore.pl. Wyśmienita kawa z domieszką samochodowej egzotyki – to jest to co tygryski szukające relaksu lubią najbardziej.

DSC02730

Będąc na miejscu szybko zapomniałem o wczorajszym zmęczeniu. 488 Spider, SLS AMG oraz 911 GT3 to auta dobrze mi znane z poprzedniego spotkania. Nowości było znacznie więcej, m.in: Dodge Ram Rumble Bee, 458 Italia, plejda BMW ze stajni M Gmbh, Jaguar F-Type Coupe. Gołym okiem można zobaczyć, że ostatnia Kawa i Samochody odniosły sukces. Ba! Jedno auto dotarło na miejsce prosto z Libii o własnych siłach (ale to już temat na osobny artykuł).

DSC02619

I jak tu nie czuć się zrelaksowanym skoro mym oczom ukazało się tyle pięknych aut, a uszy mogły poczuć na żywo dźwięki wydawane przez silniki z Włoch, Wielkiej Brytanii, Japonii, Niemiec oraz USA. Mam nadzieję, że galeria usatysfakcjonuje nieobecnych – zapraszam!

Dyskusja

komentarzy