autoGALERIA patronem medialnym zlotu Forza Italia 2016

Już 24 września odbędzie się czwarta edycja zlotu organizowanego przez Forza Italia - jednego z największych spotkań zrzeszających miłośników włoskiej motoryzacji i włoskiego stylu życia. Tym razem wydarzenie to odbędzie się w Dworze Many koło Tarczyna.

Zlot Forza Italia to coś więcej niż zwykłe spotkanie pasjonatów motoryzacji z Półwyspu Apenińskiego - na jeden dzień odrobina Włoch przenosi się do Polski. Cudowne samochody, motocykle i skutery oraz genialna kuchnia to to, co od kilku lat przyciąga tłumy pozytywnie nastawionych osób z całej Polski.

forza-italia-2016-5

 

 

 

W tym roku objęliśmy patronatem medialnym całe wydarzenie. Będziemy Was na bieżąco informować o harmonogramie zlotu oraz o ciekawych wydarzeniach, które będą miały miejsce w jego trakcie. Tych, którzy chcieli by z nami przybić piątkę zapraszamy już teraz do naszego kącika, gdzie będziecie mogli wpaść i pogadać o motoryzacji, nie tylko tej włoskiej. Przewidujemy też dodatkowe atrakcje, ale więcej na ten temat dowiecie się bliżej terminu spotkania.

Termin: 24 września

Lokalizacja: Dwór Many k. Tarczyna