Redakcja autoGALERIA.pl

Jesteście ciekawi kto stoi za materiałami, które publikujemy? Oto redakcja autoGALERIA.pl. Poznajcie nas i nasze zainteresowania.

Portal autoGALERIA.pl. wszelkie uwagi, opinie lub przemyślenia możecie przesyłać bezpośrednio do autorów. Pozostajemy do Waszej pełnej dyspozycji i chętnie rozwiążemy wszelkie Wasze wątpliwości dotyczące tematów motoryzacyjnych.

Maciej Kuchno - redaktor naczelny autoGALERIA.pl

maciej.kuchno@autogaleria.pl / +48 603 546 268

Nie tylko „naczelny” portalu autoGALERIA.pl, ale i dusza całego zespołu. Uwielbia samochody lekko pozbawione sensu, niekoniecznie te najdroższe czy najszybsze. Bezgranicznie zakochany we Włoszech i w Słowenii, uwielbia spędzać wolne chwile oddając się podróżom, muzyce lub smakowaniu wina. Jakkolwiek by tego nie chciał, zawsze kończy na krętych drogach, często wykorzystując tam pełnie możliwości każdego samochodu.

Maciej Kuchno autoGALERIA.pl

Marcin Napieraj - redaktor prowadzący autoGALERIA.pl

marcin.napieraj@autogaleria.pl

Z autoGALERIĄ związany od 2008 roku. Prywatnie najchętniej jeździłby włoskim klasykiem po drogach Japonii, ale jest tolerancyjny i lubi wszystkie samochody. W wolnych chwilach karmi kota albo podróżuje.

Marcin Napieraj autoGALERIA.pl

Dominik Kopyciński - fotograf

dominik.kopycinski@autogaleria.pl

Lubi nieoczywiste auta, hothatche w najlepszym wydaniu, naturalne prowadzenie i ryk niosący się dużym echem. Woli sleepery niż „błyskotki”, nie toleruje monotonii i natrętnych systemów bezpieczeństwa. Przy tankowaniu zaciąga się benzyną, którą w większości wypala po zmroku. Prywatnie – w każdej rozmowie świadomie lub nieświadomie nawiązuje do motoryzacji.

Dominik Kopyciński autoGALERIA.pl

Klaudia Kuchno - sekretarz redakcji

klaudia.kuchno@autogaleria.pl

Pasjonatka historii, nie tylko motoryzacyjnej. Miłośniczka Włoch, wina i dobrego jedzenia. Zakochana bezgranicznie w jednym aucie - Maździe MX-5. W redakcji odpowiedzialna za sprawy administracyjne i biznesowe.

Współpracownicy:

Piotr Zajt

Klauzula przejrzystości: wszystkie opinie i materiały tworzymy niezależnie. Na stronie znajdziecie też materiały sponsorowane i zlecone, które oznaczone są zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze publikacje są obiektywne, aczkolwiek w felietonach nie unikamy subiektywnych przemyśleń.

Materiały tekstowe i audiowizualne, które tworzymy, objęte są ochroną praw autorskich. W razie chęci wykorzystania zdjęć prosimy o kontakt z redaktorem naczelnym.

Wszelkie uwagi i zażalenia prosimy przesyłać na maila redakcja@autogaleria.pl. Po pierwsze - chętnie odpowiemy też na Wasze zapytania. Po drugie - doradzimy także w razie wątpliwości dotyczących tematów motoryzacyjnych. Jesteśmy do Waszej pełnej dyspozycji.

Portal autoGALERIA.pl zarządzany jest przez Coniglio Media

Adres redakcji: Sowińskiego 53G, 01-105 Warszawa

NIP: 527-285-80-30 | e-mail: redakcja@autogaleria.pl