2019 Hyundai i30 N Line - Sportowe pozory

Choć na pierwszy rzut oka wygląda niemal jak i30 N, to jednak ze sportowym Hyundaiem łączą go jedynie cechy wizualne. Wersja N Line została przygotowana dla osób, które chcą obdarzyć swoje i30 nieco bardziej zadziornym wyglądem, lecz jednocześnie nie oczekują niezapomnianych wrażeń z jazdy.

Jeśli nie jesteście specjalistami w dziedzinie rozróżniania modeli po detalach, to na pierwszy rzut oka bardzo łatwo pomylicie i30 N z i30 N Line. Usportowiona wersja tego modelu zyskała ciemne lampy przednie oraz agresywniej stylizowany przedni zderzak z czarną dokładką i większymi wlotami powietrza. Z tyłu zmiany są analogiczne, zaś dodatkiem wyróżniającym jest podwójna końcówka wydechu. W nadkola wpasowano z kolei dedykowane 18-calowe felgi aluminiowe.

2019 Hyundai i30 N Line

W środku również zmieniono wiele elementów. Znajdziemy tutaj ładną trójramienną kierownicę z modelu i30 N (bez spłaszczenia w dolnej części), sportowe fotele z lepszym trzymaniem bocznym oraz ciemne wykończenie, włącznie z czarną podsufitką.

2019 Hyundai i30 N Line Interior

Pod maską Hyundaia i30 N Line oferowana będzie póki co tylko jedna jednostka napędowa - silnik 1.4 T-GDI generujący 140 KM. Spięty zostanie z 6-biegową manualną skrzynią biegów lub 7-biegową dwusprzęgłową przekładnią DCT.

2019 Hyundai i30 N Line

Hyundai i30 N Line będzie konkurować z takimi autami jak Volkswagen Golf w wersji R-Line czy Ford Focus ST-Line.