Aston Martin DBX prezentuje swoje wnętrze. Będzie luksusowo

Aston Martin DBX, czyli pierwszy w historii SUV tej marki ujawnia swoje wnętrze. Premiera już lada moment - 20 listopada.

To co najlepsze w Astonach ubrane w nadwozie typu SUV? Brytyjczycy są gotowi na postawienie kolejnego kroku w rozwoju swojej gamy modelowej. Aston Martin DBX będzie pierwszym tego typu autem marki z Gaydon, oferującym komfortowe warunki podróżowania i prawdziwie sportowe doznania. Oficjalna premiera zaplanowana została na 20 listopada, jednak już teraz poznaliśmy wygląd wnętrza tego modelu.

Aston Martin DBX - ma być luksusowo

Wnętrze SUV-a Astona Martina ma wyróżniać świetne wykończenie. Pierwsze zdjęcia sugerują, że mamy tutaj do czynienia głównie ze skórą i alcantarą, którą obszyto całą deskę rozdzielczą i boczki drzwi. W górnej partii konsoli centralnej znalazło się miejsce na przełączniki odpowiadające za wybór przełożeń skrzyni biegów. Poniżej zaś wrzucono duży ekran systemu multimedialnego, pod którym z kolei ulokowano nawiewy oraz panel klimatyzacji. Całości nadano charakterystyczny, lekko obły kształt.

Ale spokojnie, będzie też sportowo

Aston Martin DBX ma być wybitnie sportowym SUV-em. Brytyjczycy chwalą się możliwościami tego auta, regularnie publikując zdjęcia zamaskowanych egzemplarzy. Wynika z nich, że DBX będzie lubił latanie bokiem, zarówno na asfalcie jak i na szutrach. Sercem tej maszyny będzie jednostka AMG - 4-litrowe V8 generujące 550 KM I 700 Nm. Moc trafiać będzie oczywiście na cztery koła - ale spokojnie, to tylna oś będzie grała pierwsze skrzypce.

Więc informacji poznamy już 20 listopada podczas oficjalnej premiery tego samochodu.