Audi e-tron S jeździ już po Warszawie. W stolicy realizowano reklamę tego auta

Gorąca premiera od razu w Warszawie. Audi e-tron S od kilku dni śmiga po stolicy, gdzie przygotowywana jest reklama tego auta. Marka z Ingolstadt nie jest pierwszą, która wybrała stolicę na tło do swojej kampanii.

Ponad rok temu pisałem, że producenci reklam pokochali Warszawę. W ciągu ostatnich lat zrealizowano tutaj wiele kampanii reklamowych. Najsłynniejsza i najbardziej kontrowersyjna to BMW M Town, gdzie topowe modele marki z Monachium szalały po różnych miejscach stolicy. Ujęcia nakręcono między innymi pod Stadionem Narodowym, na Moście Świętokrzyskim, w strefie cargo na Żeraniu i na ulicy Jasnej. Audi e-tron.

Toyota i Lexus także polubiły Warszawę. Tutaj najczęstszym wyborem był Metropolitan i Plac Piłsudskiego, dom handlowy VITKAC oraz ulice Jasna/Zgoda. Renault także wybrało tę okolicę, filmy wieńcząc przejazdami przez efektowne wizualnie tunele na trasie Armii Krajowej. W Warszawie nagrano nowe Clio i studyjny pojazd EZ-Ultimo, który sfotografowaliśmy podczas nagrań na terenie budynku Metropolitan.

Jaguar/Land Rover także realizował nagrania w Polsce. Stworzono tutaj reklamy Evoque'a i nowego I-Pace'a, przy czym były one emitowane lokalnie w Polsce.

Teraz do tego towarzystwa dołącza Audi e-tron S

Nowe elektryczne Audi w sportowej wersji światło dzienne ujrzało w środę. W piątek natomiast rozpoczęto już pierwsze zdjęcia, wybierając za tło Powiśle i - oczywiście - Most Świętokrzyski. Zupełnie przypadkowo wpadliśmy na ten samochód podczas kręcenia ujęć, tak więc mogliśmy z bliska zobaczyć najnowszy model marki z Ingolstadt.

Znając życie kampania pojawi się w sieci w najbliższych tygodniach. Filmowcy maja naprawdę szybkie tempo prac przy takich produkcjach. Zresztą nikogo nie powinno to dziwić - wszak jest to jeden z kluczowych modeli tej marki, zwłaszcza w dobie elektryfikacji.