Baby Bronco w całej okazałości. Nowy SUV Forda zaskakuje stylistyką

Od kilku lat Ford zapowiada powrót modelu Bronco. Na ten musimy jeszcze chwilę poczekać, choć jego "mniejsza" wersja nieoficjalnie ujrzała światło dzienne.

Długo oczekiwany powrót Forda Bronco wciąż się przeciąga. Mamy już jednak pewien wgląd w to, co Ford pokaże w nieodległej przyszłości - podczas zamkniętego pokazu w Las Vegas zaprezentowano zdjęcia mniejszego brata Bronco, o wciąż bliżej nieokreślonej nazwie. Ma on być ciekawym połączeniem pomiędzy SUV-em, crossoverem a samochodem terenowym. Wizualnie będzie mocno zbliżony do Bronco, co można potwierdzić porównując pierwsze zdjęcia z pokazu oraz zwiastuny terenowego Forda. Nie zabraknie tu okrągłych lamp z przodu, pudełkowatego nadwozia oraz prostych linii, które zbudują "surowy" charakter tego modelu.

2020 Ford Baby Bronco

Trudno powiedzieć na jakich podzespołach będzie bazować mniejszy brat Bronco. Naszym zdaniem Ford chce wycelować tym autem w Jeepa Renegade - samochody te mogą mieć zbliżone wymiary i porównywalne jednostki napędowe.

Forda Bronco powinniśmy poznać w nieodległej przyszłości, podobnie jak prezentowanego "mniejszego brata" tego modelu. Na produkcyjną wersję jednak poczekamy - ta pojawi się w ofercie dopiero za kilka lat.